“Починаю перетворюватися на шарпея” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Слава Камінська після розпаду “НеАнгелів” здобула славу епатажної зірки, що вже давно помітили підписники її блогу в Instagram. Слава активно спілкується з прихильниками та дає їм привід для обговорення своїми дивними витівками в Мережі. Нещодавно у співачки вийшла нова пісня “Божевільна”, яка описує її останні дії на публіці. Незадовго до виходу пісні Слава осоромила Сміюху, Позитива і Анну Трінчер, заявила про почуття до Дмитра Дікусара і екс-чоловіка Камінського, оприлюднила результати тесту на вагітність, але не пояснила, чи дійсно це вона чекає дитину.

На цей раз Слава обговорила результати уколів краси, які неоднократно робила на своєму обличчі:

Мені здається, я починаю перетворюватися на шарпея

, – написала Камінська.

Нагадаємо, вперше свою зовнішність за допомогою спеціалістів Слава Камінська почала змінювати після того, як стала солісткою групи “НеАнгели”. Спочатку вона збільшила бюст, потім вдалася до ринопластики і зробила ідеальний ніс. Також співачка робить уколи ботокса та збільшує губи. У 2020 році вона зробила ліпосакцію, щоб бути максимально стрункою:

Деякий жир вийняти з тіла за допомогою спортзалу неможливо, тому моїми Чіпом і Дейлом стала ліпосакція, добра фея і хірург по сумісницству. Ви спитаєте навіщо? Щоб було менше жиру в труднодоступних місцях

Зірка відкрито говорить про свої процедури краси та навіть показує фанатам фото до і після перевтілення.

Слава Камінська поскаржилася на своє обличчя після уколів краси
Слава Камінська поскаржилася на своє обличчя після уколів краси

Слава вміє посміятися над собою і над своєю зовнішністю на початку творчої кар’єри, але прихильники впевнені, що вона була гарною і до втручань хірургів.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen + eighteen =

Translate »