поцупив зачіску в ексдружини Пугачової – Одна Хвилина

Вибір редакції


Один з найвідоміших представників російського шоубізнесу будував свою кар’єру й ставав популярним з темним кольором волосся. Хоча наряди Філіпа Кіркорова завжди відрізнялись особливою екстравагантністю, зачіска артиста була майже незмінна. Нещодавно знаменитість здивував

У мережі несподівано з’явились нові фотографії знаменитого російського співака зі знімання його чергового проєкту. На опублікованих кадрах Філіп Кіркоров позує у новому амплуа – з зачіскою, яку користувачі мережі жартівливо назвали образом “принцеси”.

Філіп Кіркоров змінив зачіску й став блондином
Філіп Кіркоров змінив зачіску й став блондином

До слова, підписники й шанувальники артиста швидко відреагували на зміни в образі співака. Користувачі мережі буквально засипали співака влучними жартами, а хтось навіть припустив, що Філіп Кіркоров доношує перуки за своєю колишньою коханою – Алла Пугачова.

До слова, оминути увагою той факт, що новий імідж Філіпа Кіркорова дуже нагадує зачіску його колишньої дружини Алли Пугачової, неможливо. Білі хвилясті пасма волосся обережно падають на плечі зірки, а ідентичною видається чи не кожна деталь – починаючи довжиною, завершуючи укладкою. Важко сказати, чи навмисно Філіп Кіркоров зімітував образ своєї ексдружини.

Нова зачіска Кіркорова дуже схожа на зачіску Пугачової
Нова зачіска Кіркорова дуже схожа на зачіску Пугачової

Нагадаємо, що шлюб Алли Пугачової та Філіпа Кіркорова проіснував 11 років, а 2005 року знаменитості врешті-решт розлучились. Історія їхнього кохання починалась доволі комічно – спершу російський співак закохався в Примадонну як прихильник, та лише пізніше чоловік побачив за маскою артистки справжню, тендітну жінку.

До слова, ще в дитинстві шлюб з жінкою набагато старшою за нього Філіпу Кіркорову пророкувала болгарська провидиця Ванга. Коли майбутній співак був малим, то сильно захворів, тому його мама повела дитину до провидиці. З’ясувавши, що зі здоров’ям Філіпа все буде добре, жінка не стрималась і спитала, як складеться його доля. Ванга зазначила, що свою майбутню дружину Кіркоров побачить у телевізорі. Так воно й сталось.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 + ten =

Translate »