поділився своєю громадянською позицією – Одна Минута

Вибір редакції


Головним героєм нового сезону відомої української телепередачі “Холостяк” став бізнесмен Олександр Топольський. 32-річний Алекс народився і ріс у Львові, проте після завершення навчання в університеті вирішив вирушити жити за кордон. Переїхавши до Майамі, США, Алекс розпочав власний бізнес і незабаром став успішним підприємцем, який займається нерухомістю.

Знайти свою другу половинку Топольському не вдалося, тож чоловік повернувся на батьківщину, щоби знайти дружину.

Нагадаємо, що прем’єру 12-го сезону було заплановано на весну 2022 року, проте війна кардинально змінила плани, відставивши прем’єру “Холостяка” на другий план. Нещодавно ж продюсери оголосили про те, що осінь наповниться пристрастю, емоціями і стане ковтком свіжого повітря – відбудеться прем’єра культового шоу.

Алекс Топольський поділився з підписниками одкровенням
Алекс Топольський поділився з підписниками одкровенням

Ще до початку трансляції “Холостяка” по телебаченню Алекс вже набрав популярності – за новою зіркою шоу активно стежать у соціальних мережах. На честь головного державного свята Дня незалежності України Алекс виставив новий пост, в якому поділився власними почуттями до країни. До посту Топольський прикріпив фотографію, де у фотошопі додав себе на фотографію з українським прапором.

Свобода та незалежність завжди були і залишаються для мене головними життєвими цінностями. Вони дають свободу у висловленні своїх думок та реалізації своєї особистісті – саме так я все це бачу та відчуваю. Середовище демократії, в якій люди мають право виявляти свою свободу та виражати себе як особистість. Незалежність є правда. Я вітаю кожного із Днем незалежності. Не забувайте, що вона починається з кожного з нас, з наших особистостей”, – упевнений Алекс Топольський.

Крім того, нещодавно Холостяк поділився одкровенням, яке приємно здивувало та надихнуло багатьох українців. Топольський заявив, що відтепер у повсякденному житті спілкуватиметься виключно українською мовою – бізнесмен відмовляється від російської.

Незалежність починається із нас. Ми завжди зобов’язані її відстоювати, захищати та культивувати, а особливо в такі скрутні часи, які настали для нашої держави зараз”, – прокоментував Алекс Топольський і нагадав, що Україна завжди була вільною та незалежною державою з процвітаючою демократією – такою наша країна залишиться і надалі.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 + nineteen =

Translate »