подробиці стосунків ведучого з Катериною Сопельник – Одна Хвилина

Вибір редакції


Сергій Притула познайомився з Катериною Сопельник на “Новому каналі”, де працював телеведучим, а дівчина була продюсеркою. Спочатку їх об’єднували виключно робочі стосунки, та коли в родині зірки з’явилися негаразди, чоловік зблизився з білявкою. Згодом Катерина перейшла працювати у шоу «Вар’яти», щоб бути ближче до коханого.

Друге весілля Сергія Притули з Катериною

Вони приховували стосунки від широкого загалу і навіть весілля зіграли тайкома. На урочистій церемонії у Львові були присутні виключно колеги по проєкту і близькі друзі. За два роки, у 2017-му, на світ з’явилася донечка Соломія. Наприкінці травня 2021 року родина поповнилася ще однією дівчинкою, яку назвали Стефанією.

Допоки дружина з дітьми перебуває на Західній Україні, глава родини у Києві займається важливою справою. Благодійний фонд Притули збирає мільйони гривень на підтримку ЗСУ і купує обладнання для потреб армії, що коштує дуже дорого.

Чому не склалося з Юлією

Першою дружиною Притули була Юлія Андрійчук. Вона народила сина Дмитрика. Пара часто сварилася, тож в якийсь момент стало зрозуміло – нормальні стосунки відновити не вдасться. Було прийнято спільне рішення розлучитися. У цей момент труднощів у сімейному житті у Сергія почався роман із Катериною.

Сергій Притула з першою дружиною Юлією

Можливо, якби він більше часу приділяв родині, то вдалося б зберегти шлюб. Притула спав усього по 4 години на добу, але, навіть перебуваючи вдома, думав про роботу. Коли він одружувався з Катериною, Юлія вже була при надії – чекала на малятко від іншого чоловіка. Сергій придбав для неї з сином велику квартиру на 150 квадратів. Невдовзі жінка вийшла заміж. Тепер вони нормально спілкуються сім’ями.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × three =

Translate »