...

Подруга показала, як готувати цукерки “Корівку” удома. Тепер роблю солодощі тільки так: всього 4 інгредієнти

Вибір редакції


Достатньо чотирьох інгредієнтів, щоб отримати незабутній смак, набагато кращий, аніж у магазинних аналогах.

Вам знадобиться:

  • 150 г згущеного молока;
  • 150 мл молока;
  • 75 г вершкового масла;
  • 400 г цукру.
Зваріть карамель

У сотейнику перетворіть цукор на карамель. Всипте 100 г цукру і поставте на слабенький вогонь. Перемішувати не треба, просто струсіть каструлю кілька разів у процесі карамелізації. Якщо хочете отримати цукерки світлого кольору, можете цей пункт плану ігнорувати.

Коли цукор розплавиться й набуде карамельного відтінку, додайте в сотейник решту цукру і влийте молоко. Краще, що воно було теплим, бо в іншому разі карамель може загустіти. Нічого страшного у цьому немає. Під час подальшого нагріву вона знову розплавиться, але краще буде з теплим молоком.

Дайте застигнути в холодильнику

Після цього додайте масло і згущівку. Продовжуйте варити молочну суміш на слабкому вогні близько пів години. Постійно перемішуйте масу, але дуже обережно, бо можна обпектися. Силіконову лопатку замініть на дерев’яну, щоб не розплавилася під дією високої температури.

Щойно побачите, що суміш загустіла, потемніла й уварилася, значить, напівфабрикат готовий. Тепер збийте карамель міксером, щоб вона загустіла ще сильніше. Доведеться це робити близько 5 хвилин.

Наріжте на порції

Вистеліть форму харчовою плівкою, вилийте в неї цукеркову масу. Коли прохолоне, поставте до холодильника. Після цього наріжте ножем на кубики завбільшки з цукерку. Все! Можна ласувати саморобною “Корівкою”.

Якщо дістанете карамель з холодильника й побачите, що вона недостатньо густа, залиште форму на столі. За добу цукерки обов’язково застигнуть.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 1 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.