подруга Пугачової проти війни – Одна Минута

Вибір редакції


Лайма Вайкуле – 68-річна латвійська естрадна співачка, зірка пострадянського простору. З початку повномасштабної війни на території України Лайма не робила відкритих заяв щодо того, кого вона підтримує. Єдиний її публічний вислів був ще 28 лютого. Тоді Вайкуле сказала, що проти війни, проти смертей, але відкрито не висловилася проти країни-агресора росії, яка вторглася в Україну.

Проте нещодавно Лайма Вайкуле вперше відкрито заявила про свою позицію та підтримала Україну. 31 липня на своєму концерті у литовському курортному місті Паланга Вайкуле разом зі своїм музикантом вийшла на сцену, тримаючи у руках українських прапор.

Згодом співачка дала інтерв’ю виданню Delfi, де заявила, що весь цей час була на боці України та іншої позиції вона не розуміє. Співачка емоційно додала, що вона живе під блакитним латвійським небом, а по Україні запускають ракети, які вбивають все живе і відповідно, у неї не може бути іншої позиції, окрім як підтримувати Україну.

На запитання журналістів, чи планує Лайма Вайкуле давати концерти в Росії, співачка відповіла, що зараз точно ні.

Нагадаємо, близька подруга Лайма Вайкуле Алла Пугачова теж стала на бік України, незважаючи на те, що вона все життя жила і працювала в росії. З початку повномасштабної війни Пугачова з Галкіним та дітьми поїхали з росії до Ізраїлю і повертатися додому поки що не планують.

А ось деякі інші знаменитості, які довгі роки виступали на українській сцені, побоялися висловитись проти країни-агресора і стали на бік росії. Серед них Таїсія Повалій, Микола Басков, Олег Газманов та деякі інші знаменитості, яких ми точно більше ніколи не побачимо на українській сцені.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − twenty =

Translate »