Подвійне каре та стильний жакет від українського бренду: Олена Кравець повторила образ TVORCHI з Євробачення

Вибір редакції


Євробачення – тема, яка кожного року об’єднує в обговореннях мільйони людей по всьому світу. У шаленому потоці новин про пісенний конкурс не здатні оминути цієї теми й відомі українські зірки. Так, наприклад, нещодавно про змагання згадала й відома українська актриса та гумористка Олена Кравець. Знаменитість показала стильний образ, на який її надихнули солісти тернопільського гурту TVORCHI. Артисти цьогоріч представляли Україну на Євробаченні.

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменитість показала образ, який створила спеціально для фіналу Євробачення-2023. Олена Кравець позувала у простій білій футболці, зверху якої одягнула чорний жакет від українського бренду JJSQUEE. Головною особливістю цього дизайнерського виробу є цікаве його оформлення – на піджаку великими золотими стразами вишиті колоски.

Відома актриса показала стильний образ, натхненний представниками України на Євробаченні
Відома актриса показала стильний образ, натхненний представниками України на Євробаченні

В описі до нової фотографії, яку Олена Кравець опублікувала у своєму блозі, знаменитість не стала приховувати, де вперше побачила ці славнозвісні колоски. Знаменитість пригадала, що саме у вбранні від українського бренду JJSQUEE тернопільський гурт виступав і здобув перемогу на Національному відборі на Євробачення.

Солісти популярного гурту TVORCHI, які цьогоріч поїхали у Ліверпуль від України, дійсно виступали у схожому вбранні. Андрій Гуцуляк і Джеффрі Кенні вийшли на сцену у чорних жакетах, на яких так само були вишиті колоски. Щоправда, вишивка була дещо іншою.

У схожому образі від українського дизайнера раніше показувались і солісти гурту TVORCHI
У схожому образі від українського дизайнера раніше показувались і солісти гурту TVORCHI

Нагадаємо, що Євробачення-2023 відбувалось від імені України, проте через повномасштабну війну було перенесено до Великобританії. Конкурс приймало місто Ліверпуль, а на змагання від України поїхав гурт TVORCHI. Зірки посіли шосте місце, а ось перемогу здобула виконавиця Loreen зі Швеції.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − 1 =