Поет-пісняр Петро Мага розкрив невідомі подробиці життя Олега Винника: до участі в мюзиклах мив туалети - MusicUkraine

Поет-пісняр Петро Мага розкрив невідомі подробиці життя Олега Винника: до участі в мюзиклах мив туалети

Вибір редакції


Поет-пісняр Петро Мага обізнаний з подробицями життя артиста й дуже обурюється, що Олега Винника останнім часом багато хейтять. Про це він розповів Ростиславу Калацинському. Деякі слова відомого чоловіка просто приголомшують.

Мага запевнив, що станом на 24 лютого 2022 року, Олег й справді перебував на лікуванні. Це було не в Україні та навіть не в Німеччині. Країну він відмовився називати, хоча запевнив, що знає її назву.

Петро Мага заступився за Олега Винника

Приголомшливими вийшли зізнання пана Петра з приводу першої професії Винника по приїзді в Німеччину. Виявляється, майбутня зірка українського шоубізу змушений був мити туалети.

Товариш співака похвалився, що на фронті є купа автівок із написом “Вовчиця” від Винника й назвав частину, яка володіє подібним скарбом. На думку чоловіка, якби кожен українець зробив стільки, скільки Винник, то війна вже б давно закінчилася нашою перемогою.

Петро Мага заступився за Олега Винника

За час війни сталася також прикрість. В Олега псевдоволонтери видурили чималу купу грошей на автівки. Тоді Винник звернувся до Маги з проханням допомогти розшукати нечесних на руку людей. На жаль, поки що цього зробити не вдалося. Натомість злодії почали погрожувати артисту найстрашнішим.

На жаль, на думку поета, Олег не зрозумів війну. Він не був тут, коли все почалося, то й не відчув усього жахіття. Мага назвав купу артистів, які в перший же день втекли з країни, а згодом повернулися, удавши вигляд, що весь час були тут.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 5 =