...

Поки Вадим не бачить – все можна: Оля Полякова погуляла в обіймах молодого та міцного красеня, хто він?

Вибір редакції


Відома співачка Оля Полякова нещодавно була помічена у Львові в цікавій компанії. Поряд з красунею був чоловік, який тримав її під руку та не відпускав. Завдяки підписникам вдалося з’ясувати, що цей загадковий чоловік досить публічний. Ним виявився учасник “МастерШеф” Влад Міцкевич. Вони разом стали ведучими нового шоу.

Оля Полякова з Владом Міцкевичем стали ведучими нового кулінарного шоу
Оля Полякова з Владом Міцкевичем стали ведучими нового кулінарного шоу

Відомо, що завдяки проєкту, Владу вдалося розкрити свій потенціал та показати свої професійні вміння. Після участі в “МастерШеф” він став досить впізнаваним та популярним. Подейкували, що Міцкевич бере участь в зйомках нового кулінарного шоу, але він все тримав у таємниці, проте його зіркова колега, як виявилося згодом, не втрималася і опублікувала знімок із зйомок.

Оля Полякова в обіймах молодого красеня, невже їх об'єднують не тільки робочі моменти
Оля Полякова в обіймах молодого красеня, невже їх об’єднують не тільки робочі моменти

Згодом з’ясувалося, що це була підготовка до грандіозного шоу “Він готує, вона керує”, де Влад та Оля в ролі харизматичних ведучих.

Особисте життя Міцкевича

Учасник восьмого сезону кулінарного шоу був двічі одружений. З першою дружиною, вони познайомилися на цьому проєкті, але згодом пара розійшлась. Відомо, що екс-кохана, за словами Влада, його обманула, тому вони і розлучилися.

Влад Міцкевич був двічі одружений, але побудувати щасливий шлюб не вдалося
Влад Міцкевич був двічі одружений, але побудувати щасливий шлюб не вдалося

Через деякий час Міцкевич зустрів свою другу дружину – Наталю, вона народила йому сина. Проте щасливого шлюбу не вийшло і пара розійшлась. Влад дуже любить свого нащадка і хоче проводити з ним більше часу, а от колишня розповідає, що чоловік поганий батько і виставляє його з гіршої сторони.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 − 8 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.