Полякова натякнула на зради у шлюбі зі своїм чоловіком, поки вони живуть окремо – Одна Минута

Вибір редакції


Оля Полякова і Маша Єфросініна ще до повномасштабної війни в Україні запустили на платформі YouTube власне жіноче шоу “Дорослі дівчата”, у якому діляться найвідвертішими подробицями свого життя і публічно обговорюють дуже особисті теми. Останні місяці телеведуча і співачка разом з дітьми живуть за кордоном, поки їх чоловіки знаходяться в Україні.

Маша розповіла, що коли нещодавно приїхала у Київ, то почала сильно переживати через те, що всі її знайомі кажуть, що чоловіки немов від рук відбилися, бо їхні дружини давно за кордоном:Жінки у Польщі, Франції, Іспанії, а дівчата вийшли на полювання. Подейкують про масовий загул чоловіків

, – сказала Єфросініна.Полякова натякнула на зради у шлюбі зі своїм чоловіком, поки вони живуть окремо
Полякова натякнула на зради у шлюбі зі своїм чоловіком, поки вони живуть окремо

Суперблондинка своєю відповіддю одразу показала, що такого відношення до себе з боку чоловіка не потерпить. На питання що з цим робити Оля сказала:

Відрізати я***йця! А що, зрозуміти, пробачити?!
Маша відмітила, що під час війни дуже виросла статистика розлучень. Розлучилися вже Дантес і Дорофєєва, Віталій і Наталія Кличко, Даша і Міша Кацуріни, Наталія Валевська та Володимир Пригладь. Єфросініна радить жінкам, які нині вимушено живуть не в Україні, треба бути пильними до того, як і з ким спілкуються їх чоловіки у їхню відсутність. Полякова віджартувалася і запропонувала альтернативний варіант дій у такій ситуації:

Або завести собі там теж когосьПо признанию Оли Поляковой, рекламодатели не хотят пиарить свои продукты на фоне войны в Украине
Полякова натякнула на зради у шлюбі зі своїм чоловіком, поки вони живуть окремо

Нагадаємо, Маша Єфросініна вже 20 років знаходиться у шлюбі зі своїм коханим Тимуром Хромаєвим, у пари є доросла донька Нана і малий син Олександр. Оля Полякова заміжня за бізнесменом Вадимом Буряковським 18 років, але зізнається, що часто думає про розлучення. В родині співачки підростають дві доньки Маша і Аліса, обидві з цього року навчаються у Великобританії.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 − nine =