Полякова заспівала про перемогу та показала у кліпі Маріуполь: “Королева ночі” перейшла на українську (Відео)

Вибір редакції


9 вересня 2022 року в кар’єрі Олі Полякової настав особливий момент. Співачка випустила україномовну пісню, яку присвятила вірі у перемогу над російськими окупантами. 24 лютого росія цинічно розв’язала повномасштабну війну проти всього українського народу. Як і мільйони простих українців, Суперблондинка прокинулася того ранку того дня від вибухів. Якийсь час вона з дітьми та чоловіком перебувала в країні, а незабаром вирішила евакуюватися за кордон.

Оля Полякова в патріотичній сукні заспівала за Україну Полякова заспівала про перемогу та показала у кліпі Маріуполь

Протягом усієї своєї кар’єри Полякова здебільшого говорила російською та співала російськомовні пісні, але в нинішній ситуації вона почала поступово переходити на українську, а нещодавно навіть спалила свій кокошник, який був невід’ємним атрибутом її співочого іміджу. Тепер руки дійшли до творчості.

Вперше за останні півроку Ольга Полякова випустила емоційну пісню “Все буде добре, Оля” у абсолютно новому для себе стилі, але зберігши притаманну їй відвертість та абсолютну щирість.

https://www.instagram.com/p/CiRtErgKny0/[/embed]

Здебільшого своєю новою піснею Королева ночі хоче підняти дух українців та вселити в них віру у неминучу перемогу. У кліпі до цього хіта також з’явилися архівні кадри, зроблені під час гастролей Полякової Україною до повномасштабного російського вторгнення, зокрема і Маріуполь, який окупанти зрівняли із землею.

Шанувальники Олі захопилися і не змогли стримати сліз:

  • “До мурашок”;
  • “Потужна пісня, до глибини”;
  • “Олю, ви неймовірна! До війни я взагалі не сприймала вашу творчість, мені не подобався жанр, у якому ви працювали! Але зараз ваш голос звучить інакше, він сильніший, чутливіший і чіпає серце!”;
  • “Мурашки та сльози!”;
  • “Дуже емоційна пісня, дякую, перемога за нами!!!”;
  • “Слухати без сліз неможливо”;
  • “Будемо стояти до кінця!!”.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 − one =

Translate »