Помер відомий режисер – Макс Паперник

Музика

У квітні йому мало виповнитися 48 років, але, на жаль, Макса не стало.

Найбільше глядачі пам’ятають Макса по його фільмів-мюзиклів, які гриміли на кілька країн: “Снігова королева”, “12 стільців”, а особливо “За двома зайцями”, де режисерові підпорядковувалася сама Примадонна Алла Пугачова.

Останній свій мюзикл “Аліса в країні чудес” Паперник зняв в 2014 році. Він продюсував телевізійні проекти, пов’язані з шоу-бізнесом, а ще був відомий, як кліпмейкер, який зняв добротні відеокліпи багатьом нашим зіркам.

Як розповіли “КП в Україні” в оточенні Максима Паперника, він давно хворів на онкологію, але від усіх приховував, навіть від рідних. Говорив, що їде у відрядження і лягав в лікарню. А після Різдва йому стало погано. Три тижні Макс лежав в реанімації в “Борисі” і ось його не стало. Одна відома актриса почувши від нас цю гірку новину розповіла, що бачила Макса влітку на каналі СТБ, він виглядав сильно схудлим, але хто ж подумати міг, що це смертельна хвороба.

– Боже, як шкода. Але ж і поговорити тоді ми не встигли, – жалкує актриса.

Зірки про смерть Макса Паперника: “Пішов друг, приголомшлива ДОРОГА ЛЮДИНА”

Про те, що пішов Макс Паперник, шоу-бізнес дізнається повільно і шокуюче. Перша реакція багатьох: “Не вірю”. Тому що молодий, тому що приховував свою хворобу від всіх і тому що шкода, адже талановитий був чоловік.

Ще не відомо, як на це відреагує Ірина Білик, з якою Паперник дружив з юності і свій перший кліп зняв саме на її пісню “А я пливу”. І Андрій Данилко, який дружив з Максом теж публічно не висловиться, хоча зараз дуже страждає, тому що теж дружив з Паперником.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 + eight =

Translate »