Померлі актори серіалу “Бригада”: фанати пам’ятатимуть їх завжди (ФОТО)

Вибір редакції


Хто з "Бригади" помер?

Культовий багатосерійний фільм режисера Олексія Смирнова “Бригада” увійшов до історії кіномистецтва як один із перших російських кримінальних серіалів. За словами режисера, його творці ґрунтувалися на класиці жанру, як фільми “Обличчя зі шрамом” або “Хрещений батько”. Історія розповідає про дружбу молодих хлопців, які, незважаючи на тяжкість часу, залишилися вірними один одному. За сюжетом четверо друзів організовують кримінальне угруповання, лідером якого стає Саша Бєлий. Початок серіалу розповідає про труднощі життя в “лихих 90-х”. Тут і фінансові проблеми, безробіття, проституція. Інтригуюча сцена, в якій герої розбиваються в автомобільній аварії, переривається, глядачі повертаються у минуле – день, коли Саша Бєлий повернувся з армії. Такий флешбек зацікавлює публіку і змушує дивитися далі. Але мало хто розуміє, що ця сцена з аварією у двохтисячному, як не дивно, буквально покладе край банді. Хлопці хочуть заробити великі гроші, але розуміють, що простою працею це не вдасться. Проблема фільму – поламані долі молоді, але ніяк не популяризація бандитизму. Сюжет охоплює період із 1989 по 2000 рік. Багато кінокритиків були обурені фактом облагородження бандитів, але більшість із них згодні, що сюжет фільму – данина часу. Режисер спеціально вибрав невідомих, на той час акторів. Цікаво, після того, як фільм показали на телебаченні, засновники вирішили зробити повнометражку, тобто все п’ятнадцять серій зробити одним фільмом. Але потім цей задум себе вичерпав. Ще один маловідомий факт – довелося вкорочувати серії та, у прямому розумінні, вирізати деякі сцени. Через це в сюжеті бували провали, коли глядач, здається, втрачає лінію і не розуміє деяких вчинків чи рішень героїв. Пройшло вже більше двадцяти років після закінчення зйомок, багато хто з акторів, що знімалися в “Бригаді”, вже попрощались з життям.

Культовый сериал "Бригада" Культовий серіал “Бригада”

Микола Єрьоменко молодший (1949–2001)

У фільмі виконав роль отця Космоса, не дожив до прем’єри серіалу.

Андрій Панін (1962–2013)

Зіграв негідника Каверіна, помер за неоднозначних обставин.

Олександра Назарова (1940–2019)

У фільмі – Єлизавета Андріївна. Відома кіноактриса, яка знялася у понад 200 картин. Причина смерті – захворювання легень.

Віктор Павлов (1940–2006)

У серіалі – батько Пчоли. Життя актора підірвали проблеми із серцево-судинною системою.

Олександр Білявський (1932–2012)

У серіалі зіграв продажного Зоріна. Актор пішов за загадкових обставин.

Олександр Дедюшко (1962–2007)

Зіграв співробітника спецорганів. Життя актора обірвалося внаслідок автокатастрофи, в якій також загинула його родина.

Юрій Думчев (1958–2016)

Виконав роль Бритого. Спортсмен. Причина – зупинка серця.

Цього року пішли з життя Андрій Нагорнов та Леонід Куравльов. Обидва актори запам’яталися своїм харизматичним характером і талановитими ролями, де б вони не знімалися. Чому помер Андрій Нагорнов, у мережі інформації наразі немає. Леонід Куравльов, за неперевіреними даними, помер COVID-19. На превеликий жаль, час не стоїть на місці. Ми не підвладні зупинити наближення відходу в потойбічний світ, навіть, як би не було сумно, якщо настав час йти відомим і улюбленим мільйонами людей.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − 7 =

Translate »