...

поп-король у смутку – Одна Минута

Вибір редакції


Нещодавно у росії відбулась прем’єра нового мультфільму “Червона Шапочка”, у якій зіграли відомі “за бугром” артисти Олексій Серебряков, Катя Клімова та інші. Фільм презентували у московському кінотеатрі “Жовтень”, а прем’єру відвідали ледве не всі представники російського шоу-бізнесу.

Артисти відвідали сімейний захід разом зі своїми дітьми: Яна Рудковська, Катерина Клімова, Гарік Сукачов, Олексій Серебряков, Жасмін та багато інших російських знаменитостей взяли із собою зіркових нащадків. Проте, Філіп Бедросович залишив своїх дітей Аллу-Вікторію й Мартіна вдома – згодом публіка дізналась про причину.Спершу той факт, що Кіркоров вирішив залишити своїх нащадків вдома, попри те, що вирушив на прем’єру дитячого кіно, спантеличила всіх присутніх. Проте, стало відомо, що Алла-Вікторія й Мартін погано почуваються – діти не встигли розпочати новий навчальний рік, як “злягли” зі хворобою. Цікаво, що й сам Філіп Кіркоров неприємно вразив присутніх своїм хворобливим й пониклим виглядом.

Філіп Кіркоров з дітьми Аллою-Вікторією та Мартіном
Філіп Кіркоров з дітьми Аллою-Вікторією та Мартіном

На своїх колег “поп-король” справив не найкраще враження. Перш за все, варто зазначити, що від Кіркорова у минулому не залишилось й найменшого сліду. Колись підтягнутий і симпатичний молодик сьогодні, схоже, закинув заняття спортом і постав перед прихильниками й колегами у “роздобрілій” фізичній формі. Філіпа Кіркорова не звикли бачити таким засмученим – зазвичай на червоних доріжках артист з’являвся радісним і усміхненим.Проте, окрім не найкращого зовнішнього вигляду, погане враження про Філіпа Кіркорова справило і його здоров’я. Багато запитань преси артист пропускав “повз вуха”, а загалом здавалось, що співак не розуміє, що знаходиться на публічному заході. Було помітно, що Філіп Бодросович був розсіяним – різні деталі постійно привертали його увагу, а сконцентруватись зірці було вкрай важко.

Схоже, що зіркові спадкоємці встигли заразити свого батька хворобою, яку підчепили у школі. Зазначити варто і той факт, що сам артист ніяк не коментував стану, в якому з’явився на публічному показі. Так само Філіп Кіркоров не розповів прихильникам, чому не взяв із собою дітей на прем’єру дитячої стрічки “Червона шапочка”.
Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven − six =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.