Порошенко винен у війні? У Зеленського розкрили страшну правду – про це дізнались всі!

Uncategorized

Подоляк звинуватив у війні Порошенка особисто та попередню владу в цілому.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк упевнений у своєчасності оприлюднення свідчень бізнесмена та колишнього народного депутата партії “ОПЗЖ” Віктора Медведчука стосовно п’ятого президента Петра Порошенка, оскільки вважає однією з причин війни рішення політичного керівництва України 2015-2016 років.

“Виникло запитання – чи треба це оприлюднити? Безперечно, треба. Тому що одна з причин цієї війни – у рішеннях політичного керівництва України 2015-2016 років. Це спроба зіграти на дві сторони, всидіти на двох стільцях, обдурити власну країну, водночас торгуючи з Росією… Тоді як Медведчук все безпосередньо регулював”, – сказав він в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Подоляк наголосив, що “хотів би, щоб хоча б один раз в Україні довели до кінця кримінальну справу, в рамках якої мають бути названі елементи війни, її причини, зокрема персональні – чому вона розпочалася у 2014 році”.

На думку радника голови ОП, підписання Порошенком Мінських домовленостей стало одним із напрямів, які спровокували нинішню війну, та спробою легалізувати самопроголошені республіки у Донецькій та Луганській областях.

“Так, це спроба “Мінська-2” – легалізувати їх (“Л/ДНР” – ІФ). При цьому “Мінськ-2” був написаний у тій кількості та послідовності пунктів, які були неприйнятні для України у виконанні. Людина, коли це підписувала, наперед знала, що цей напрям буде конфліктним. Не можна буде реалізувати всі пункти “Мінська”. Але людина це зробила”, – вважає Подоляк.

Однією з причин війни він назвав “формування в Україні гігантського проросійського конгломерату під назвою “Медведчук”.

“Він не просто якийсь корупційний менеджер. Через нього тривалий час в Україну заходили ресурси формування проросійських позицій. Причому не просто в рамках проросійської конкуренції, а з тих позицій, що Україна має стати навколішки перед Росією, визнати її право анексувати Крим, вбивати людей на Донбасі, заходити в Україну будь-якої миті, формувати свій маріонетковий уряд”, – сказав Подоляк.

“Ми хочемо отримати відповіді на запитання: як вийшло, що Медведчук став енергетичним та медійним олігархом. Згадаймо, це сталося у 2015 році. Більше того, він став ще й політичним лідером. Це ж не просто так”, – наголосив співрозмовник.

Подоляк зазначив, що через потужне російське лобі та власну нерішучість деякі політики у Європі починають говорити про те, що Україна має припинити боротися й укласти певний “мир” з Росією на тих позиціях, які є зараз.

Подоляк додав, що наразі про це кажуть окремі політичні групи, і це не означає, що Європа відмовиться від підтримки України, однак означає, що Україні сьогодні складно доводити необхідність надання українській армії важкого озброєння.

“Тому що Європа вважає: ми маємо стояти там, де стоїмо сьогодні. І вони прямо кажуть: не дай боже, якийсь український снаряд влучить по території Російської Федерації. Тобто Європа потроху починає говорити дивні речі”, – сказав він.

Радник керівника ОП наголосив, що Україна не може підтримати жоден варіант, про який починають говорити.

“Ми не можемо піти на “Мінськ-3″ – це очевидно. Тому що це квиток на відкладену війну. Ми не можемо говорити про припинення вогню до виведення російських військ із території України. Це ж зрозуміло, що вони будуть окопуватися, створювати свої фортифікаційні лінії, і нам буде дуже важко вибити їх з території України. Ми не можемо погодитися на будь-який ультиматум Росії, тому що це означатиме, що вони перемагають”, – підкреслив він.

Подоляк додав, що будь-яка, навіть маленька перемога Росії означає ескалацію.

Тому, за його словами, Україні потрібен договір про гарантії безпеки.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 + 11 =

Translate »