поскаржився, що Яма, Мейхер і Птушкін заблокували його в соцмережах – Одна Хвилина - MusicUkraine

поскаржився, що Яма, Мейхер і Птушкін заблокували його в соцмережах – Одна Хвилина

Вибір редакції


Слава Дьомін настільки втомився спілкуватися зі знаменитостями, що вирішив узяти інтерв’ю у самого себе. Допомогла ведучому в цьому редакторка. Слава зізнався, вряди-годи трапляється так, що розмова з ним призводить до того, що зірки блокують голомозого ведучого в мережі, щоб більше ніколи з ним не спілкуватися.

Надія Мейхер

Інтерв’ю з колишньою “віагрівкою” Дьомін вважає найскладнішим у своїй кар’єрі. Брюнетці питання Слави видавалися провокативними і дуже дратували. Вони ніяк не могли знайти спільну мову, не розуміючи один одного.

Надія Мейхер не вибачила Славі відвертих запитань

Відтоді Мейхер категорично не бажає спілкуватися з ведучим і навіть заблокувала його в соцмережах. Хоча якось вони перетнулися на телебаченні, і Дьомін усе пояснив.

Антон Птушкін

З ведучим “Орла і решки” Слава дуже добре знайомий. У звичайному житті вони гарно спілкуються на будь-які теми. Однак запрошення дати інтерв’ю Птушкін регулярно ігнорує.

Антон Птушкін має на Славу колишні образи

Річ у тім, що коли Антон ще був не настільки знаменитим, Дьомін сам не хотів з ним спілкуватися. Тепер же чоловік відповідає тим же, хоча його регулярно запрошують.

Влад Яма

Влад Яма заблокував не лише Славу, але і його сина

Після того як танцівник відверто розповів Дьоміну, чому перебрався жити до Америки, на партнера Наталки Могилевської вилилося чимало хейту з приводу втечі з країни під час війни. У відповідь Яма заблокував не лише сторінку інтерв’юєра, а навіть його сина.

Леся Нікітюк

Леся Нікітюк образила Славу запізненням на ефір

А от на довгоногу білявку Слава образився сам, адже проплатив студію на 2 години, а Леді Ле не прийшла вчасно. Час оренди закінчувався, і ведучий розлютився. Вже збирався звернути знімання, як Нікітюк запурхнула, стала жартувати, і лід у серці Дьоміна розтанув.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

8 − 1 =