Потап і Настя чекать на дитину? Каменських натякнула на вагітність і не ховає живіт після повернення в Україну

Вибір редакції


Шанувальники зіркового подружжя Потапа і Насті Каменських вже більше 3-х років чекають на новини про швидке поповнення в їх сім’ї. І хоча 3 роки – це невеликий термін, подружжя перебуває вже у тому віці, коли батьківство відкладати більше не можна.

Настю Каменських, як володарку пишних форм, неодноразово підозрювали у вагітності, але всі припущення були хибними. Однак цього разу все може бути інакше, адже вагітний живіт співачки вже неможливо приховати.Зміни постаті артистки шанувальники помітили, коли Каменських уперше за півроку війни повернулася до України. Спочатку співачка ховала свої форми за об’ємним одягом. Так, на своє перше інтерв’ю після приїзду Каменських прийшла у дуже широких штанах та футболці на кілька розмірів більше. На фотографіях, які публікувала Каменських у своєму Інстаграм-блозі, знаменитість теж ховала живіт за об’ємним одягом.

Вагітна Настя Каменських готується народити Потапу доньку та ховає живіт за балахонами
Каменських натякнула на вагітність і не ховає живіт після повернення в Україну

Такими діями співачка ще більше підтвердила здогади про можливу вагітність.Варто зазначити, що нещодавно співачка все ж таки вирішила не ховати свої форми на балахонами. На фан-зустріч зі своїми шанувальниками Каменських прийшла в облягаючій майці. Відео з фан-зустрічі облетіло весь Інтернет, адже у ролику добре можна розглянути округлий живіт співачки.

Розповніла Каменських показала обвислий живіт у майці, що облягає.
Каменських натякнула на вагітність і не ховає живіт після повернення в Україну

Варто зазначити, що Настя Каменських та її чоловік Потап після весілля неодноразово говорили в інтерв’ю, що мріють стати батьками. Олексій Потапенко взагалі стверджував, що мріє стати багатодітним батьком. Через деякий час риторика зіркового подружжя на цю тему змінилася. Вони, як і раніше, не приховують, що хочуть дитину, але додають, що стануть батьками, коли “дасть Бог”. Через таку поведінку зіркового подружжя, шанувальники запідозрили, що у них можуть бути проблеми із зачаттям. Втім, самі Потап і Настя Каменських ці чутки не коментують.
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen − 10 =

Translate »