Потап не скоро стане татом – Одна Минута

Вибір редакції


Потап та Настя Каменських відгуляли весілля у травні 2019 року, проте штамп у паспорті вони поставили задовго до цього. Цікаво, що до весілля артисти приховували від публіки свої стосунки і лише в день весілля Потап і Настя зізналися у своїх почуттях.

З того моменту шанувальники зіркового сімейства чекають від них новин про швидке поповнення у сім’ї. Через те, що Каменських має пишні форми, в Мережі регулярно з’являються чутки про те, що вона вагітна. Однак поки що Потап і Настя не стали батьками, а всі чутки були хибними.

Зірковий екстрасенс Макс Гордєєв розповів, коли Настя Каменських народить
Зірковий екстрасенс Макс Гордєєв розповів, коли Настя Каменських народить

Відомий український екстрасенс, учасник програми “Битва екстрасенсів” Макс Гордєєв в ефірі програми ” Слав + Таня ” зробив розклад карт на особисте життя зіркового подружжя Потапа та Насті Каменських.

За словами екстрасенса, Потап та Настя стануть батьками не скоро. Макс Гордєєв запевняє, що карти, що випали, означають, що співачка зараз націлена будувати свою кар’єру. Однак за словами Гордєєва, під час розкладу випала ще одна закрита карта.

Ще це і закрита карта, що свідчить про те, що багато зараз вона не говорить. Може бути пов’язане навіть із її здоров’ям.

, – повідомив екстрасенс.

Варто зазначити, що шанувальники вже давно підозрюють, що у зіркового подружжя можуть бути проблеми з репродуктивним здоров’ям. Справа в тому, що після весілля і Олексій Потапенко та Настя Каменських неодноразово говорили в інтерв’ю, що мріють стати батьками ще й багатодітними. Через якийсь час подружжя почало говорити, що у них народиться дитина, коли “дасть Бог”, а останнім часом Потап та Настя Каменських намагаються взагалі не говорити на тему дітей.

До речі, зіркове подружжя вже перебуває у тому віці, коли не варто відкладати батьківство. Так, Каменських – 35 років, а її чоловікові Потапу – 41 рік.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 + sixteen =

Translate »