Потап оприлюднив фото Насті Каменських без макіяжу і фільтрів: зморщене обличчя і мішки під очима - MusicUkraine

Потап оприлюднив фото Насті Каменських без макіяжу і фільтрів: зморщене обличчя і мішки під очима

Вибір редакції


Репер Потап оприлюднив фото своєї дружини Насті Каменських, де вона позує без макіяжу та фільтрів. Співачка виглядала не так ідеально, як зазвичай у своєму Інстаграмі.

Потап та Настя Каменських – одна з найвідоміших і найбільш обговорюваних пар в українському шоу-бізнесі. Ще недавно в Мережі ширилися чутки, що подружжя розлучаються та Потап і Настя спростували ці плітки. Зараз подружжя час від часу публікують спільні фото у соціальних мережах і транслюють свої романтичні відносини на публіку.

Каменських зняла обручку від Потапа
Потап оприлюднив фото Насті Каменських без макіяжу і фільтрів

Та нещодавно Потап вразив фоловерів незвичним фото у своєму Інстаграм-блозі. Репер опублікував знімок, на якому зафільмував свою дружину Настю Каменських без краплі макіяжу. Ні фільтрів, ні фотошопу, знімок був максимально справжній. На фото Настя позувала на задньому сидінні автомобіля.

Потап оприлюднив фото Насті Каменських без макіяжу і фільтрів
Потап оприлюднив фото Насті Каменських без макіяжу і фільтрів

Очевидно, що у своєму Інстаграм-блозі Каменських такі фото не публікує і в реальному житті вона відрізняється від тих відфотошоплених знімків, які вона додає у соціальних мережах. Співачка в реальності має неідеальний тон шкіри, мішки під очима і зморшки.

Варто відзначити, що поза сценою Настя Каменських майже не фарбується і любить зручний та просторий одяг. Співачка запевняє, що зараз приймає і любить себе зі всіма своїми недоліками.

Нагадаємо, ще останні півтора роки в Мережі ходили чутки, що Потап і Настя Каменських розлучаються. Подружжя майже рік не з’являлися разом на публіці, не публікували спільних фото і не говорили один про одного в інтерв’ю. Та нещодавно подружжя публічно розвіяли всі плітки і запевнили, що їхнім стосункам нічого не загрожує. Прихильники впевнені, що подружжя переживали кризу у стосунках та все ж змогли зберегти шлюб.

Потап розповів, чим займається з Каменських вночі
Потап і Настя Каменських

До слова, Потап і Настя Каменських багато років приховували стосунки, зокрема через те, що саме Каменських стала причиною розлучення репера зі своєю першою дружиною Іриною Горовою. Закохані офіційно одружилися  у 2018 році після чого ще  цілий рік продовжували приховувати від публіки свій статус. Лише в травні 2019 року, у день власного весілля, закохані зізналися у відносинах.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 2 =