Потап подарує Насті Каменських золоті наручники (ВІДЕО)

Музика

Настя Каменських і Потап влаштували справжнє шоу на Новорічному карнавалі «Світського життя». Настя зізналася, що лише «заради порятунку Батьківщини готова повторно стрибнути з парашутом», але страх перед стрибком у неї так і залишився, оскільки наразі дуже боїться знову травмувати ногу й «вилетіти» на кілька місяців з нормального ритму життя.

Потап пригадав, як сильно хвилювався тоді, коли Насті робили операцію після її екстремального стрибка з парашутом і розповів, що у собі нову якість характеру, як сентиментальність.

Якщо для Насті у минулому році найбільшим екстримом став стрибок з парашуту, то Потап відверто зізнався, що найбільшим екстримом для нього у минулому році була і є дружба з Настею, яка не дає зовсім часу на відпочинок.

«Починає щось робити, вмикати плиту, готувати їсти, пригати з парашуту. Тому найбільшим екстримом для мене є  вчасно прослідкувати за нею. І найкращим подарунком для Насті на Новий рік я би обрав золоті наручники, щоб вона завжди була поруч», – розповідає Потап.

Катерина Осадча приготувала для дуету «інтимно-інтуїтивну» вікторину, аби вони перевірили, наскільки добре знають одне одного.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen − twelve =

Translate »