Потап показав, як відбудовує будинок старенької та незнайомої бабусі: “Вже розпочали ремонт” (ФОТО)

Вибір редакції


На початку повномасштабного вторгнення Потап та його дружина Настя Каменських знаходилися за кордоном та не стали повертатись назад в Україну. Декілька місяців вони давали благодійні концерти в різних країнах і розголошували правду про те, що відбувається у них на батьківщині. Не зважаючи на це, публіка була і залишається обуреною на артистів. Здебільшого на Потапа, адже Настя давно повернулась в Україну, а він повернувся і знову поїхав. Це та відсутність спільних фото пари навіть викликало чутки про можливе розлучення зіркового подружжя.

Каменських привітала Потапа з 42-річчям і показала перше спільне фото за довгий час
Потап показав, як відбудовує будинок старенької та незнайомої бабусі

Репер все заперечив, сказавши, що соціальні мережі – не показник, а також він зізнався, що зараз не сидить на одному місці:

В мене дуже великі зв’язки, які я створив за все своє життя. Тому зараз я дістаю гроші і допомогу саме за кордоном

, – сказав Потап для ТСН.

Крім аукціонів, благодійних концертів та зборів чоловік Насті Каменських також займається точковою допомогою українцям. В своєму Інстаграм-блозі репер розповів про звичайну українську бабусю, якій захотів допомогти:

Це будинок Надії Іванівни в Гостомелі. Ще не так давно біля нього стояло 15 танків, а в сам дім прилетіло три ракети. Онук цієї жінки зараз на передовій, захищає нашу країну. Я вирішив підтримати Надію Іванівну і допомогти з відбудовою її житла. Дякую волонтерам батальйону “Добробат” , які підтримали мою ідею і вже розпочали ремонт. Я дуже сподіваюся, що вже скоро Надія Іванівна зустрічатиме онука у рідному домі в Гостомелі у затишку та теплі

, – написав Потап.

Фанати подякували зірці за небайдужість:

  • “Не словом, а ділом”;
  • “Добра справа!”;
  • “Так і треба, щоб всі українці один одному допомагали…гарна справа…”;
  • “Молодець”.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two + three =