Потап розкошелився Насті на будинок, а Захур купив Камалії літак – Одна Хвилина

Вибір редакції


Мохаммад Захур купив Камалії літак

Українську співачку Камалію називають найбагатшою в Україні, тому що вона вийшла заміж за мільярдера Мохаммада Захура. Про таке життя як у зірки мріє багато жінок. В одному з інтерв’ю Камалія розповіла, що найдорожчим подарунком від чоловіка для неї був справжній приватний літак, який він їй подарував без приводу, просто так. На цьому літаку вони потім полетіли в Америку.

Камалія зізналась, як війна змінила їхні з Захуром стосунки
Мохаммад Захур купив Камалії літак

Захур вважає, що чоловіки мають радувати жінок в міру можливості, а не тільки якщо для цього є привід, наприклад якесь банальне свято. Відмітимо, Камалія і Захур багато допомагають українцям в цей складний час завдяки своїм фінансам.

Потап побудував для Насті Каменських будинок

Екс-колеги Потап і Настя Каменських одружились в 2019 році. У шлюбі артисти зберігають романтику і намагаються зробити один для одного незабутнім кожний день. У пари є традиція робити сюрпризи не тільки на свята, але і в звичайні дні, тому що вони вважають, що найромантичніший подарунок це обов’язково несподіваний.

Репер як виявилося може різко відкласти всі свої справи на потім і приїхати до дружини на концерт в будь-яке місто, щоб тільки провести вечір вдвох. Настя знаходить можливість виділити час у напруженому гастрольному графіку заради того, щоб приготувати сніданок для коханого.

Нові деталі стосовно розлучення Насті Каменської і Потапа
Потап побудував для Насті Каменських будинок

Велика подія в їх житті сталася на 14 лютого, в День закоханих. Потап і Каменських довго мріяли про будинок і саме на День Святого Валентина вони вперше прокинулися в ідеальному гніздечку своєї мрії, подарувавши один одному новосілля.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen + 3 =

Translate »