...

Потап розповів про розмову Каменських з Ані Лорак у перші дні війни – Одна Минута

Вибір редакції


Про розмову Насті Каменських з Ані Лорак розповів чоловік співачки Потап в інтерв’ю програмі “ЖВЛ“. Артист розповів, що Каменських у перші дні війни в Україні телефонувала всім артистам з українським паспортом, які останні роки жили і працювали в росії. Спілкувалась Настя і з славнозвісною Ані Лорак, яка прийняла для себе рішення мовчати про події в Україні.

За словами Потапа, Ані Лорак досить різко відповіла його дружині і сказала до неї не чіплятись.Мені Кіркоров сказав нічого не говорити, я все розумію, він сказав думати на два роки вперед. Тому не треба мене задовбувати

, – відповіла Ані Лорак на прохання Каменських не мовчати про війну.Варто зазначити, що поведінка Ані Лорак після початку війни в Україні дуже безглузда і незрозуміла. Співачка з українським громадянством вирішила мовчати про війну і начебто не займати жодну із позицій, бути поза політикою тоді, коли це неможливо. Співачка навіть видалила свій аккаунт в Інстаграм, в якому було більше 7 мільйонів підписників. Зробила вона це через те, що щодня отримувала тисячі повідомлень від розлючених українців.

Ани Лорак осталась у разбитого корыта
Потап розповів про розмову Каменських з Ані Лорак у перші дні війни

Ані Лорак зникла з інфопростору на цілих 6 місяців. Однак нещодавно співачка зрозуміла, що пора повертатись на сцену, щоб її кар’єра не пішла коту під хвіст. Оскільки в росії її тур був відмінений, Лорак вирішила поїхати з концертами по Європі. Артистка анонсувала свої виступи в містах Чехії та Німеччині. Найцікавіше, що в анонсі до концертів Лорак вказала, що вона найтитулованіша співачка України. Ймовірно, Кароліна вважала, що це збільшить кількість глядачів на її концерті, однак вийшло все навпаки. Поведінка співачки настільки обурила українців, що вони надали цьому розголосу і почали просити у організаторів концертів відмінити виступ проросійської співачки. На даний момент відомо, що у Чехії вже відмінили концерти Ані Лорак, афіші були зняті.
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty + 8 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.