Потап заявив, що він з Настею Каменських передав на допомогу Україні 80 млн грн: “Я дістаю гроші за кордоном”

Вибір редакції


Потап став тим артистом, який після початку повномасштабної війни в України заробив для себе неоднозначну репутацію. Так, як відомо, 24 лютого артист разом зі своєю дружиною Настею Каменських перебував в Іспанії. Зіркове подружжя вирішили не повертатися в Україну, коли там почалася війна, а перечекати якийсь час за кордоном. Повернулися додому Потап і Настя тільки через півроку війни. Та, незважаючи на це, вони робили від себе все можливе, аби допомогти Батьківщині. Зіркове подружжя їздили по країнах Європи і Латинської Америки, де давали благодійні концерти, а виручені гроші відправляли для ЗСУ. Та публіка все одно засуджує Потапа за те, що він начебто втік з України, як тільки тут почалася війна.

Потап і Настя
Потап заявив, що він з Настею Каменських передав на допомогу Україні 80 млн грн

Незважаючи на хейт, репер продовжує займатися благодійністю. Так, нещодавно артист дав інтерв’ю ТСН, де розповів, чим він зараз займається і де знаходиться.

За словами репера, він ніколи не буває на одному місці і весь час змінює місце перебування: то Європа, то Україна то Америка.

Потап розповів, що веде дуже активну благодійну діяльність. Зокрема, артист дає благодійні концерти, проводить аукціони, організовує збори на армію та гуманітарну допомогу.

Репер зазначив, що йому важко підсумувати точну суму, яку він зміг обрати зі всіх його благодійних проєктів, але назвав приблизну цифру – 80 млн. грн.

Ще пів року тому ми зібрали 80 млн грн. зі своєю дружиною, якою я дуже пишаюся

, – зазначив Потап.

Потап заявив, що він з Настею Каменських передав на допомогу Україні 80 млн грн
Потап заявив, що він з Настею Каменських передав на допомогу Україні 80 млн грн

Також репер розповів про недавній аукціон в США, який проводився задля того, аби допомогти бійцям ЗСУ, які отримали поранення, протезувати кінцівки. За словами Потапа, вони планували допомогти 11-м бійцям, а вийшло надати допомогу 25-м. Крім того, репер зізнався, що вже веде перемовини зі спонсорами, які ймовірно долучаться до до відновлення великого інфраструктурного об’єкту.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − 3 =