Потап зізнався, що довелось пережити його синові, доки співак ховався від війни в Іспанії – Одна Минута

Вибір редакції


Олексій Потапенко провів у Іспанії більше ніж пів року. Не так давно знаменитість повернувся додому, й тепер йому доводиться відповідати на безліч запитань, які накопичились у прихильників за час його відсутності. Так, нещодавно з Потапом поспілкувались журналісти з проєкту “Життя відомих людей”. У рамках інтерв’ю співак зізнався: його син ховався від обстрілів Києва, доки сам артист перебував зі своєю дружиною за кордоном.

Крім того, Олексій Потапенко розповів, що він навіть зберіг повідомлення від Андрія (син Потапа), у якому хлопець повідомив, що вони зараз ховаються, проте тримаються попри вибухи.Тату, не хвилюйся. Ми в підвалі. Попри вибухи, я тримаюся, підтримую маму, щоб вона не плакала

– таке повідомлення написав Потапу син Андрій.Олексій Потапенко зізнався, що поїздка до Іспанії була планова, й вони з Настею Каменських відправились за кордон не для того, щоб вберегтись від ймовірного повномасштабного вторгнення. Втім, зізнається артист, після того, як війна все-таки почалась, він вирішив на певний час залишитись в Іспанії. За розповіддю Олексія Потапенка, він нібито рвався додому, проте вони поговорили з Каменських і вирішили, що безпечніше буде залишатись за кордоном.

Потап зі своїм сином Андрієм
Потап зі своїм сином Андрієм

Музикант пригадав хронологію лютневих подій. За словами Потапа, коли всі українці із завмиранням серця очікували початок повномасштабної війни, він разом зі своєю дружиною Настею чекав удома, в Україні. Нагадаємо, що іноземна розвідка спершу прогнозувала, що початок вторгнення путіна почнеться 16 лютого.
Проте, згадує Потап, після цієї дати вони вирішили відправитись до Іспанії, адже це була давно запланована поїздка. Крім того, Настя Каменських запропонувала взяти з собою маму, а Олексій Потапенко, в свою чергу, зателефонував синові й запитав, чи не хоче він поїхати разом з ними. Андрій відмовився, адже мав свої плани.

Скільки я зробив, щоб їх перевезти. І скільки зробив для інших тисяч людей. Після цього я думаю, що я можу робити в цьому житті все, що завгодно– підсумував Потап.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × five =