“Потужна мотивація” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Фронтмен гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук тримає своє особисте життя в секреті, а про своїх дітей він взагалі не розповідає на публіку. Однак нещодавно артист вперше заговорив про свою піврічну донечку Соломію в інтерв’ю ТСН. Святослав зізнався, що народжувати дітей під час війни дуже складно, але це водночас стає хорошою мотивацією.

Це величезний моральний бронежилет, який дає тобі сили. Це потужна мотивація.

, – сказав Вакарчук.

Співак додав, що уявляє наскільки важко бійцям, у яких під час війни народжуються діти. Проте, за словами Вакарчука, такі бійці стають вдвічі сильнішими.

Святослав Вакарчук співатиме в Ялті
Святослав Вакарчук вперше розповів про піврічну доньку від таємної дружини

Нагадаємо, Святослав Вакарчук вперше став батьком у 2021 році, на той момент артисту було 46 років. У співака народився син, якого назвали Іваном. Співак приховував факт народження хлопчика декілька місяців від публіки та преси. Влітку 2022 року Вакарчук став батьком вдруге: у нього народилася донька, яку назвали Соломією.

Цікаво, що артист поки що не представив публіці свою обраницю – матір його дітей. Зі своєю першою дружиною Ляльою Фонарьовою, з якою він прожив у шлюбі 20 років, співак розлучився незадовго до народження сина.

В Мережі поговорюють, що обраницею Вакарчука являється є 40-річна Євгенія Яцута, яка являється продюсеркою фільмів та кліпів, яка багато років співпрацювала з Вакарчуком.

Як виглядає нова обанниця Вакарчука
Як виглядає нова обанниця Вакарчука

Хоча Євгенія та Святослав офіційно не підтвердили свої стосунки, точно відомо, що жінка народжувала і у 2021 році і у 2022 році. Жінка розлучена та має доньку від першого шлюбу.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 − three =

Translate »