повернулася з Потапом в Україну? – Одна Минута

Вибір редакції


Настя Каменських виїхала з України за кілька тижнів до війни. За офіційними даними, співачка працювала в Іспанії над новими альбомами. За тиждень до 24 лютого до неї приєднався чоловік, продюсер Олексій Потапенко, аби закінчити ці альбоми. За словами пари, вони мали повернутися до Києва 24 лютого. Вже півроку подружжя перебуває поза Україною, стежить за війною на відстані.

Настя Каменських та Потап стежать за війною з іншої країни
Настя Каменських та Потап стежать за війною в Україні з іншої країни

Каменських бере участь у благодійних концертах та волонтерському русі. Але шанувальникам цього замало. Вони не розуміють, чому пара не повертається. Існує думка, що причиною цього стала можлива вагітність Насті. Ні для кого не секрет, що найчастіше знаменитості приховують майбутнє поповнення в сім’ї, та й народжувати воліють за кордоном. Піддає жару цим чуткам ще й те, що останнім часом Настя публікує фото, на яких зображена лише до пояса. Інші говорять, що Настя та Потап зрадили свою країну і просто відсиджуються у теплому містечку. Крайнє фото, опубліковане в Інстаграм Насті Каменських, стало місцем, де шанувальники можуть добре між собою все обговорити. На фото зображена співачка на тлі заходу сонця, добре можна розглянути хіба що силует Насті Каменських та гарне небо.

Але фанатам це фото стало ковтком свіжого повітря. То вони впізнають рідні пейзажі на фото з надією, що Настя Каменських все ж таки повернулася в Україну. Інші шанувальники, за традицією, розглядають живіт Каменських, бажаючи побачити там ознаки вагітності. Третя частина коментаторів критикують зіркову пару за те, що вони перечікують у безпеці, очікуючи, коли настане мир в Україні.

  • Настя, нарешті ви вже в Україні.
  • А де ці кадри? Невже в Україні?
  • Правильно, народіть, тоді повернетеся!
  • І як воно, коли нема війни?

 

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − 14 =

Translate »