Повністю прозорий наряд: красуня-дружина Дмитра Комарова Олександра Кучеренко вийшла в ефір в цікавому вигляді

Вибір редакції


Володарка титулу Міс Україна 2016, відома українська телеведуча та спортивна журналістка Олександра Кучеренко давно здобула популярність серед своїх шанувальників. Розумна, ерудована й витончена знаменитість одночасно поєднує в собі харизму й невимовний талант. Чимало прихильників дізнались про неї, як про дружину ведучого “Світ навиворіт” Дмитра Комарова. Хай там як, нині за Кучеренко стежать тисячі фанатів.

Крім основної професійної діяльності, роботі на українському телебаченні, знаменитість також активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм. Час від часу на своїй сторінці зірка ділиться свіжими фотографіями та цікавими новинами. Так, наприклад, нещодавно знаменитість підняла з підписниками спортивне питання.

Олександра Кучеренко активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм
Олександра Кучеренко активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм

Знаменитість обговорила зі своїми шанувальниками першого фіналіста Ліги чемпіонів. Розповідаючи про спорт, Олександра Кучеренко також опублікувала свою фотографію, яка була зроблена перед ефіром телевізійної передачі. У кадрі знаменитість позувала у неймовірному образі, який підкреслював її виключну тендітність та витонченість.

Олександра Кучеренко одягла повністю прозору сукню пудрового кольору. Рукава-ліхтарики невагомо огорнули руки знаменитості, а довгий ряд ґудзиків придав особливої родзинки загальному образу. Тканина виробу мала приємний легкий відблиск. Волосся дружина Дмитра Комарова зібрала у простий хвіст, що зробило її вигляд достатньо офіційним для телебачення.

Олександра Кучеренко зачарувала шанувальників ніжним образом на одному зі своїх ефірів
Олександра Кучеренко зачарувала шанувальників ніжним образом на одному зі своїх ефірів

Нагадаємо, що нині відома українська журналістка разом зі своїм чоловіком Дмитром Комаровим перебувають на території рідної країни. Зіркове подружжя мешкає в українській столиці, адже після початку повномасштабної війни прийняли рішення не покидати Києва.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 1 =