поїхав з росії і почув пару ласкавих там, де не чекав – Одна Минута

Вибір редакції


24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Ворожа держава годує власний народ пропагандистськими вигадками, а представники шоу-бізнесу як потужний культурний інститут потурають державі.

Хоча деякі російські знаменитості висловлюються проти війни, українці навряд чи колись зможуть вибачити “сусідів”, а життя точно не повернеться в колишнє русло.

І якщо до представників російського шоу-бізнесу, які висловлюють свою громадянську позицію, українці ставляться поблажливо, то прощення тим, хто мовчить, точно немає. Серед таких зрадників і Філіп Кіркоров – російський співак, який виконує попсу.

Кіркорова зловили у самому центрі Монако
Кіркорова зловили у самому центрі Монако

У той час, як росія щодня вбиває українців, а на українських землях щодня вмирають сотні “побратимів” Кіркорова, російський співак не соромиться подорожувати по всьому світу з концертами, відпочивати за кордоном та вести шикарний спосіб життя.

Проте не варто забувати, що Україну підтримує вся адекватна світова спільнота, а тому мало де у цьому світі росіяни можуть жити спокійно. Черговий теплий прийом чекав на Філіпа Кіркорова в Монако.

На відео чути голос чоловіка, який вчасно помітив Кіркорова, що переходить дорогу, і кинув йому в слід пару “лагідних” слівець. Після цього чоловік вийшов з авто і наздогнав російського співака, щоб влаштувати ледве не “допит”.

Запитали представника російського шоу-бізнесу і про те, чий Крим – не забули уточнити і той факт, чи не соромно Кіркорову відпочивати, поки десь помирають люди.

Пізніше до чоловіка на відео приєдналася і його дружина, яка весь цей час знімала те, що відбувалося, щоб змусити Кіркорова подивитися в очі своєї дитини. Зробити цього “зірка”, звичайно ж, не змогла.

Кіркорова в Монако принизили та образили. Лише так закордоном можна зустрічати росіян, які підтримали війну в Україні. Ще краще – взагалі їх туди не пускати”, – прокоментував те, що сталося Дмитро Гордон.

Нагадаємо, що днями Кіркорова “тепло” зустріли у США. Після численних концертів у тимчасово окупованому українському Криму Філіп вирішив вирушити на відпочинок до Лос-Анджелесу.

Українці знайшли його і там – просто в обличчя пропагандисту крикнули “Слава Україні”. Сказати, що Кіркоров злякався – нічого не сказати. У коментарях до вірусного відео люди дивувалися, чому таких, як Філіп Кіркоров, досі пускають у цивілізоване суспільство.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

six + eleven =

Translate »