правда викрилася після розлучення – Одна Хвилина

Вибір редакції


Костянтин Меладзе є старшим з братів Меладзе, він продюсер і композитор, який виростив не одне покоління зірок, подарував російськомовній індустрії поп-музики багато хітів, які досі звучать у виконанні різних співаків. Багато років він жив і працював на дві країни – росію і Україну, але зараз говорять, що продюсер переїхав в Італію, де у нього є нерухомість.

ЗМІ повідомили про невиліковну хворобу сину Меладзе
Як Костянтин Меладзе розпорядився своєю спадщиною і що дісталося Брежнєвій

Після переїзду Костянтина Меладзе постало питання, як він розпорядиться своєю творчою спадщиною. Виявилося, що немає ніяких обмежень на виконання музикантами його пісень, як розповів екс-підопічний продюсера Анатолій Цой:

Костя – порядна людина, він ніколи нікого не обтяжував контрактами та заборонами, він дозволив виконувати будь-які пісні MBAND всім нам. Як і у випадку з “ВІА Грою”, всім складам дозволяється співати будь-які пісні. Люди досі їх з задоволенням слухають, тепло сприймають на концертах, люблять, співають разом з нами

, – розповів Цой в інтерв’ю.

Віру Брежнєву, з якою Меладзе ймовірно розлучився влітку 2022 року, він теж не обділив і вона має право як і інші солістки “ВІА Гри” співати пісні з репертуару групи.

Віра Брежнєва кардинально змінилася в розлуці з Костянтином Меладзе
Як Костянтин Меладзе розпорядився своєю спадщиною і що дісталося Брежнєвій

Нагадаємо, Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе одружилися в 2015 році таємно від журналістів після довготривалого роману. Співачка стала причиною, по якій композитор пішов від першої дружини і розлучився з нею. Після розсекречення своїх відносин зіркова пара залишалася достатньо закритою від коментарів пресі, тому на чутки про розлучення вони не реагують. Це могло статися на тлі війни в Україні – коли все почалося, Віра Брежнєва активно почала висловлюватися на підтримку Батьківщини, а Меладзе крім чорного квадрату в Instagram нічого не казав і продовжує мовчати.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − fourteen =

Translate »