продюсер “Голосу країни” розкрив правду про їхні стосунки – Одна Минута

Вибір редакції


Відносини української красуні Тіни Кароль та молдавського мачо Дана Балана зародилися на проекті “Голос країни”, де артисти були суддями та наставниками. Вже з перших ефірів глядачі помітили незвичайний зв’язок між Даном та Тіною. Багатозначні погляди, підморгування, обійми, флірт — все це вказувало на те, що між артистами зародився романтичний зв’язок.

Людмила Балан показала внучку
Дан Балан та Тіна Кароль таємно зіграли весілля

Самі Кароль та Балан не коментували свої стосунки, а на запитання журналістів, вони відповідали дуже загадково та неоднозначно.

Проте продюсер проекту “Голосу” виявився більш балакучим із цього приводу. Володимир Завадюк у різних інтерв’ю запевняв, що історія Дана та Тіни – ніякий не піар-хід, а особиста справа артистів. В одному з інтерв’ю продюсер “Голосу” навіть обмовився, що, можливо, артисти навіть таємно зіграли весілля і нікому про це не сказали, адже це лише їхня особиста справа.

Дан Балан та Тіна Кароль таємно зіграли весілля
Дан Балан та Тіна Кароль таємно зіграли весілля

Варто зазначити, що після закінчення вокального проекту “Голос країни” Тіну Кароль та Дана Балана практично не бачили разом. Це змусило шанувальників засумніватися, що роман під час проекту був таки реальністю, а не просто частиною шоу.

А нещодавно масло у вогонь підлив і продюсер “Голосу”. Він сказав, що спочатку роман артистів було створено “синтетично”, щоб підняти рейтинг шоу. Більше того, це спрацювало і рейтинг програми був на висоті саме через історію кохання Кароль та Балана. Однак чоловік запевняє, що в ході проекту Дана і Тіна справді зародилися теплі відносини.

За словами Завадюка, історія з романтичними стосунками між артистами стала “настільки легендарною, настільки цікавою, настільки захоплюючою, що навіть Дан і Тіна самі в неї повірили”.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − 5 =

Translate »