Продюсер озвучив сенс участі Go-A на Євробаченні і де взяти грошей на новий конкурс

Шоу-бізнес

Медіамен Денис Путінцев пояснив, за яких умов Україна відмовиться від Євробачення 2022 в разі перемоги. Про це повідомляє «Главред»

Перемога фолк-групи Go-A дозволить Україні створити бренд на медіаринку Європи, і просувати своїх артистів незалежно від російських трендів.

Медіамен і творець промо-компанії STARBOM.COMpany Денис Путінцев пояснив в чаті для сайті Главред, що поки що в Україні артисти ставали популярними після того, як “заходили на ринку Росії. Тепер Go-A може поміняти цю схему.

“Закиди у нас звучать завжди, тому що українці в усьому шукають якусь “зраду”, звинувачують у чомусь переможців і штовхають ногами переможених. У музиці у нас найчастіше “заходить” те, що вже “зайшло” в Російській Федерації”, – говорить Путінцев, і наводить приклад Івана Дорна, яким зацікавилися тільки після виходу на російський медіаринок.

“Так відбувається з однієї простої причини – ринок. У Росії великий ринок, величезна кількість грошей, бездоганно працююча машина – когось вона періодично підсвічує і каже: “Ось зірка”. Якщо Go-А переможуть, це буде круто. Адже це спрацює на бренд України в Європі. До слова, завдяки Go-A нас вже можна привітати з тим, що ми стали рекордсменами Євробачення: Україна єдина з усіх країн-учасниць конкурсу 16 разів поспіль виходила у фінал”, – пояснив Денис.

Медіамен підкреслив, що перемога Go-A на Євробаченні – не просто нагорода. Завдяки цьому на нашу музичну культуру можуть звернути увагу Західні продюсери, зокрема, європейські.

“Що ми будемо робити, якщо переможемо? Щось зробимо. Буквально недавно побував на зйомках в Межигір’ї і прекрасно розумію, що таких “межигорій” по нашій країні безліч. Віктор Федорович був не один, хто володів такими угіддями … досі є люди, які живуть в угіддях побільше, володіючи цілими селами і селами. Можна звернутися до них. Тим більше, Зеленський став активно боротися з олігархією. Якщо такі люди скинуться по 5% від свого річного доходу, ми проведемо таке Євробачення, що Нідерланди в порівнянні будуть сільською дискотекою. Всі ці розмови про складну економічну ситуацію позбавлені сенсу. Поки доводиться по п’ятницях стояти в пробках на київських дорогах між Bentley, BMW X6 і Maserati, складно повірити в розповіді про те, що в України немає грошей на проведення Євробачення”, – говорить він.

Також Путінцев зазначив, що з більшою ймовірністю, якщо Go-A переможе на Євробаченні, Україна може відмовитися від прийняття конкурсу тільки через карантинні заходи.

“Відмовиться, якщо будуть обмеження, пов’язані з коронавірусом. А так було б не в наших інтересах відмовлятися”, – підкреслив творець промо-компанії STARBOM.COMpany.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

X
НАВОЗ И ЗОЛА – прошлый век. Увеличить урожайность в 3-4 раза без всякой химии!
C ДЕШЁВЫМ удобрением - это легко и просто. Нужно лишь правильно ...
Подробнее