...

Продюсер Євробачення-2017 назвав проект фінансово збитковим для України

ТВ

Євробачення-2017 – це унікальний майданчик, завдяки якому можна показати Україну більш 200 млн. глядачів світу, вважає перший заступник генерального директора НТКУ, виконавчий продюсер конкурсу Олександр Харебін.

«Фактично це інвестиція в імідж України. Адже не таємниця, що конкурс Євробачення минулого року – самий переглядаємий музичний конкурс в світі з аудиторією в 204 млн. глядачів: вся Європа, а також глядачі в Китаї і США … Тобто Україна, яка так давно не генерувала позитиву може показати, що є країною здатної організувати шоу такого масштабу», – вважає Харебін.

Незважаючи на те, що в Держбюджет на Євробачення передбачено 455,7 млн. ​​грн., а в бюджеті Києва – ще 200 млн. грн., конкурс буде фінансово збитковим, продовує Харебін.

За його словами, основне джерело доходу під час проведення Євробачення-2017 буде спонсорство і реклама:

«Наші очікування від міжнародного спонсорства – не менше 1 млн. євро. EBU нам вже підтвердило наявність двох міжнародних партнерів. Від національного спонсорства наші очікування – в межах 700 тис. євро. Вже є дві компанії, які виявили бажання підписати з нами договір. Будуть також доходи від інших послуг в рамках Євробачення, які дозволять НТКУ заробити від 50. 000 до 100. 000 євро в різних сегментах. У загальному підсумку, з урахуванням доходу від продажу квитків (понад 30 млн. грн.), дохідна частина конкурсу складе суму понад 7 млн. ​​євро».

При цьому Харебін розповів, що перша фаза бронювання квитків на Євробачення-2017 стартує в січні, однак поки що невідома їх вартість. Ціни будуть формуватися спільно з квитковим оператором після остаточного завершення і затвердження планування посадочних місць в залі.

За його словами, глядацькі трибуни на арені проведення Євробачення-2017 МВЦ будуть вміщати понад 9000 місць. І це тільки посадочні місця, фан-зона буде вважатися окремо. Крім того, плануємо проведення трьох телевізійних шоу.

Харебін розповів, що на даний момент ще проводяться конкурси для різного роду технічного забезпечення проведення Євробачення. При цьому він зазначає, що «конкурси проходять тільки серед безпосередніх власників обладнання та інвентарю. І тільки серед компаній, які мають світове ім’я і репутацію».

У той же час, вже завершено конкурс на творчу концепцію, дизайн і логотип конкурсу. Слоган поки в стані доопрацювання, але незабаром готують презентацію. Обіцяють, що концепція буде не тільки точно прийнята українським суспільством, а й цілком зрозуміла для європейських глядачів.

Уже провели і завершили конкурс на дизайн сцени.

Крім того, вже відомий туристичний оператор – це українська компанія, яка буде приймати близько 2 000 офіційних гостей (1000 представників преси і 1000 – представники офіційних делегацій країн-учасниць).

Незабаром буде прийнято рішення про переможця в конкурсі квиткових операторів.

Що стосується Росії, яка вже підтвердила свою участь в конкурсі, то питання поставлено гостро: якщо раптом від Росії буде виконавець, який у нас заборонений, або його заборонять, він не зможе брати участь. «Заборона на в’їзд конкретних людей, які загрожують національній безпеці України, існує. Компетентні органи нашої країни будуть приймати рішення при виникненні подібної ситуації. Домисли обговорювати безглуздо. Це внутрішня справа нашої держави», – заявив продюсер.

За матеріалами Лига.net.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

12 − 9 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.