прогноз погоди на останній тиждень вересня 2022 року – Одна Минута

Вибір редакції


Похолодання цього року в Україні відбулось дуже стрімко. Ще 31 серпня було тепло, а 1 вересня майже по всій Україні пішли дощі, а температура значно впала.

Весь вересень у всіх областях України було прохолодно та мокро. Однак останній тиждень місяця порадує українців теплою погодою та променями сонця майже у всіх областях України.Північ та центр України

У центральній частині України, зокрема в Києві, температура повітря в останній тиждень вересня значно підвищиться, повідомляє сайт sinoptik.ua. Так, найтепліше буде в останній день місяця. Температура повітря вдень підніметься до 22°С. Не дивлячись на потепління, на весь тиждень в Києві прогнозують хмарність та дрібні дощі.

Погода у Києві на тиждень
Погода у Києві на тиждень

В іншому північному місті України, а саме в Чернігові, температура повітря в останній тиждень вересня буде триматися в межах 16-19°С в день та 9-11°С  уночі. Прогнозується похмура погода та періодичні дощі.Південь України

На півдні України, зокрема в Одесі, останній тиждень вересня буде теплим. Температура повітря буде триматись в межах 21-23°С вдень та 15-18°С уночі. Погода буде ясною та сонячною. В п’ятницю, 30 вересня, можлива гроза.

Погода в Одесі на тиждень
Погода в Одесі на тиждень

Захід України

Останній тиждень вересня на Західній Україні, зокрема у Львові, буде дощовим та похмурим. Однак при цьому буде відносно тепло. Так, погода вдень буде триматись в межах  16-21°С та  9-12°С уночі.
Погода у Львові на тиждень
Погода у Львові на тиждень

В іншому місті Західної України, а саме в івано-Франківську буде дещо тепліше. Стовпчик термометра вдень підніматиметься до 23°С, а вночі опускатиметься до 10-14°С. Погода буде похмурою, а в середу, 28 вересня, прогнозується дрібний дощ.

Схід України

На сході України, зокрема в Харкові, останній тиждень вересня буде похмурим та дощовим, однак холодно не буде. Стовпчик термометра вдень буде підійматись до 17-20°С, а вночі температура буде триматись в межах 11-13°С. 27 та 28 вересня буде дощити.Погода в Харкові на тиждень
Погода в Харкові на тиждень

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − fifteen =