Прокіпів день, або Прокоп-жнець (що не можна робити) – Одна Минута

Вибір редакції


Сьогодні, 21 липня, Прокоп’єв день або Прокоп-жнець. Що це за свято? Що не можна робити 21 липня? Виявляється, що не можна розпочинати нові справи та ображатися. Детально розповідаємо у матеріалі

Яке сьогодні свято за народним та церковним календарем – слід знати, незважаючи на важкі часи для України, які існують у цей день народні прикмети. Наш народ багатий на традиції, звичаї, ми віримо в Бога – давайте продовжувати в тому ж дусі, і нехай наша віра швидше принесе результат.

21 липня – яке сьогодні свято

За церковним календарем 21 липня віруючі в Україні та в усьому світі відзначають день пам’яті великомученика Прокопія. Він був особливою людиною, їв лише хліб, пив лише воду. Він був читцем при церкві і проганяв злих духів покладанням рук на людей. Він був убитий язичниками за свої переконання та за віру в Бога. Прокопій став першим мучеником за віру Христову в Палестині. Найкращий спосіб провести 21 липня – у смиренності, на згадку про це святе.

Що не можна робити 21 липня

  • розпочинати новий бізнес, він точно завдасть втрат;
  • ображати близьких людей і ображатись на родичів;
  • лаятися – навіть із чужими людьми;
  • вдаватися до лінощів.

21 липня – як загадувати бажання?

Рівно о 21:00 складіть ноги “метеликом”, закрийте очі, і 21 раз прочитайте молитву , можна “Отче наш”. Думайте про найважливіше зараз – загадуйте бажання не для себе, а для близьких людей, і тоді воно обов’язково здійсниться.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × four =

Translate »