Пропозицію не робить: екс-дружина Остапчука Христина Горняк прокоментувала ситуацію в особистому житті - MusicUkraine

Пропозицію не робить: екс-дружина Остапчука Христина Горняк прокоментувала ситуацію в особистому житті

Вибір редакції


Христина Горняк – нотаріусиня, блогерка і екс-дружина Володимира Остапчука. Саме заради неї шоумен колись покинув свою першу жінку Олену Войченко, з якою прожив у шлюбі 10 років. Та побудувати щастя на чужому нещасті Горняк не вдалося. Їхній шлюб з Остапчуком не дожив і до другою річниці.

Чому Остапчук та Горняк розлучилися, досі невідомо, адже екс-подружжя це не коментують. Та в Мережі ходять чутки, що шоумен зрадив Христині, адже він почав жити з іншою жінкою ще до того, як вони офіційно розлучилися.

Горняк зізналась, коли саме розлучилась з Остапчуком
Екс-дружина Остапчука Христина Горняк прокоментувала ситуацію в особистому житті

Варто відзначити, що ще під час шлюбу з Остапчуком Христина почала активно вести свій Інстаграм-блог. Після розлучення з шоуменом, прихильників у дівчини не поменшало, навіть навпаки: аудиторія виросла. Так, зараз за життям Горняк в соціальних мережах спостерігають понад 100 тисяч підписників.

Нещодавно Христина вирішила відповісти на питання, які цікавлять її фоловерів і дати свої життєві, мудрі поради. Так, одна із підписниць дівчини запитала її поради, щодо свого особистого життя. Підписниця розповіла, що довго була у стосунках, та хлопець не робив їй пропозицію. Саме через це дівчина вирішила розірвати ці відносини.

Потрібно було чекати?

, – запитала підписниця у Горняк.

Ну потрібно, чи ні, вирішувати тільки вам! Я б поговорила, напевно, для початку. Просто для когось довго – рік, а для когось – мало п’ять. Ну і ще, штамп в пеаспорті – не основа кохання

, – запевнила Горняк.

 Екс-дружина Остапчука Христина Горняк прокоментувала ситуацію в особистому житті
Екс-дружина Остапчука Христина Горняк прокоментувала ситуацію в особистому житті

Варто відзначити, що сама Горняк дуже швидко вийшла заміж за Остапчука. Так, шоумен зробив пропозицію руки і серця Христині через пару місяців після розлучення зі своєю дружиною, а ще через 3 місяці вони відгуляли весілля. Та, як показала практика, швидкий шлюб не є запорукою довгих і гармонійних відносин.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 − 8 =