пророкували їй долю зірки – Одна Хвилина

Вибір редакції


На відміну від своєї молодшої сестри Ольги, Наталія Сумська приховує своє особисте життя. Жінка не веде соціальних мереж і лиш зрідка дає інтерв’ю, в яких може розповісти щось особисте.

Зараз жінка одружена вдруге з актором Анатолієм Хостікоєвим, однак раніше Наталія була одружена з іншим чоловіком на ім’я Ігор Мамаєв. Сумська зізнається, що вийшла заміж за свого першого чоловіка не через велике кохання. За словами акторки, вона вийшла заміж, бо єдина серед своїх подруг “засиділась в дівках”. Після одруження у Наталії і Ігоря народилася  донька Дарина, а вже через 7 років їхній шлюб розпався.

Зараз жінка щаслива в другому шлюбі і зізнається, що Анатолій – її перше справжнє кохання. В шлюбі з Хостікоєвим у неї народився В’ячеслав, яким жінка дуже пишається. А от за старшу доньку Дарину, якій вже 40 років, у Наталії болить душа.

Як виглядає 40-річна донька Наталії Сумської, яку акторка змушена утримувати
Як виглядає 40-річна донька Наталії Сумської, яку акторка змушена утримувати

Сумська розповідає, що її донька дуже талановита. У 17 років Даша вступила в естрадно-цирковий коледж, а пізніше співала в ансамблі пограничних військ. Дівчині пророкували велике майбутнє, однак все склалось інакше. Даша вийшла заміж за музиканта Юрія Трофименка і покинула роботу і співи. Дівчина вирішили бути домогосподаркою і повністю віддатися сім’ї. Пізніше вона народила дівчинку, якій зараз 12 років.

Наталія Сумська з донькою Дашею
Наталія Сумська з донькою Дашею

Близько 4 років назад чоловік Дарини помер і вона залишилась вдовою. Після смерті чоловіка жінка так і не знайшла роботу, тож її утримує мати.

Про зізналась сама наталія Сумська в інтерв’ю в програмі “Зірковий шлях”на телеканалі “Україна”.

Зараз я повністю опікуюся донькою і онукою, і всі проблеми повинна вирішувати я. Вона не працює. Вона повністю сподівається, що я їй все надам, всі ці можливості.

, – зізналася Наталія Сумська.

Жінка порівнює доньку з її батьком. За словами Сумської її перший чоловік Ігор теж до роботи не брався і чекав, коли йому все “впаде з неба”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × five =

Translate »