Провальні виступи зірок: Кароль у “Караоке на майдані”, Монатік у “Танцюють всі”, Зібров у “Голосі країни”

Вибір редакції


Якщо покопирсатися в минулому зірок, то виявиться, що дорога до вершини шоубізу для багатьох була встелена не лише пелюстками, але й шипами. Деякі знаменитості на початку своєї кар’єри не могли заволодіти увагою публіки навіть у талант-шоу.

Тіна Кароль

Якщо зазирнути в архіви колись улюбленої глядачами телепередачі “Караоке на майдані”, учасницю Таню Ліберман можна побачити там тричі. Жодного разу студентці музучилища не вдалося здобути перемогу, як не старався Ігор Кондратюк допомогти.

В Караоке на майдані Тіна Кароль не зібрала достатню кількість оплесків

А на “Новій хвилі” в Юрмалі глядачі врешті роздивилися талант юної виконавиці. Перемогу українці журі не дало й там, але сама Алла Пугачова нагородила співачку іменною зіркою. Невдовзі Тіна Кароль стала заслуженою артисткою України.

Діма Монатік

На початку кар’єри навіть сам Дмитро не був певен в успіху. Хлопець брав штурмом численні талант-шоу, та не завжди його приймали з розпростертими обіймами. Дімі не вдалося здобути перемогу в “Танцюють всі”.

Монатік у талант-шоу особливо не вразив суддів

Коли з танцями не склалося, Монатік вирішив заспівати. Під час відбіркового туру на “Х-факторі” вокальні дані претендента нещадно розкритикував суддя Серьога, сповістивши, що у хлопця немає жодних шансів засяяти на співочому олімпі. До речі, у “Фабрику зірок” Монатіка взагалі відмовилися брати. Та щоденна праця і наполегливість зробили свою справу – маємо зірку мегавеличини.

Павло Зібров

Коли співак наважився вийти на сцену “Голосу країни-6”, він вже зо два десятиліття був народним артистом України. Звісно, Павло не збирався брати участі в боях і прямих ефірах. Вийшов заспівати в сліпих прослуховуваннях задля цікавості. Щоб заплутати зіркових тренерів, обрав для виступу не пісню з власного репертуару, а “Арію містера Х”.

Павло Зібров заспівав на сліпих прослуховуваннях оперу

Потап, Тіна Кароль, Іван Дорн та Святослав Вакарчук зачудовано прослухали оперну композицію, але жоден із них не натиснув на червону кнопку, щоб забрати цей діамант у свою команду. Коли ж урешті розвернули крісла і побачили виконавця, нагородили заслуженою овацією.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 − four =

Translate »