...

При загадкових обставин вбита виконавиця хіта “Ламбада”

Музика

Бразильські ЗМІ повідомляють про те, що при досить дивних обставинах 19 січня загинула Лоалва Браз, яка в 1989 році на весь світ прославилася запальною композицією Ламбада і таким же запальним кліпом з гарячими латиноамериканськими танцями, повідомляє musicukraine.net.

Як передають джерела, автомобіль з обгорілим тілом співачки поліцейські виявили в штаті Ріо-де-Жанейро, в невеликому населеному пункті Сакуарема. Поліцейські вже зробили заяву про те, що Браз була убита. За кілька годин до трагедії в будинку співачки побували двоє невідомих чоловіків. Спочатку надійшов виклик в пожежну станцію про те, що горить горище будинку, де проживала співачка. Однак бригаді рятувальників довелося приїжджати ще на один виклик – через нетривалий проміжок часу вони гасили автомобіль Браз, після чого виявили її тіло на задньому сидінні.

Виконавиця народилася в Ріо-де-Жанейро в 1953 році, проте пізніше переїхала до Франції, і саме в цій країні вона стала знаменитою на весь світ. У Франції її запросили у франко-бразильську групу «Каом», де вона і виконала свій легендарний хіт. Кілька років тому співачка повернулася до Бразилії і зайнялася бізнесом – у неї власний готель.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × two =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.