приховує кохання з Притулою, Дьоміним та іншими – Одна Хвилина

Вибір редакції


Нещодавно в особистому блозі відомої української телеведучої Лесі Нікітюк з’явились Історії, які сильно розбурхали Мережу. Так, знаменитість звернулась до своїх зіркових залицяльників і закликала їх ні в якому разі не зізнаватись у тому, що між ними було раніше. Леся Нікітюк звернулась, зокрема, до Сергія Притули, Слави Дьоміна та інших медійних чоловіків.

Леся Нікітюк з гумором оглянула останні новини шоубізнесу, в яких фігурує її ім’я поруч з іменами відомих українських чоловіків. Так, знаменитість жартома натякнула на романтичні стосунки зі своїми колегами, а деякі з них навіть підтримали гумор зірки.

Леся Нікітюк про своїх “колишніх”

Спершу знаменитість звернула увагу на новину про свого колегу, телеведучого Славу Дьоміна. Так, у статті йшлось про те, як чоловік в особистому блозі зізнався в стосунках з відомою українською ведучою, а публіка намагалась з’ясувати, хто ж це може бути. Найбільше підозр впало саме на Нікітюк, адже вона є чи не єдиною загадковою холостячкою в українському шоубізнесі. Так, зірка не стала нічого коментувати – Нікітюк просто прикріпила скріншот новини та залишила позначку профілю Дьоміна.

Леся Нікітюк звернулась до Слави Дьоміна
Леся Нікітюк звернулась до Слави Дьоміна

Не могла знаменитість оминути постать людини, з якою її “зводять” найчастіше. Так, Леся Нікітюк залишила заголовок новини про те, що Сергій Притула прокоментував свої стосунки з колегою. Телеведуча закликала його мовчати та навіть не думати про те, щоб розповідати всім правду. Проте, веселий смайлик в кінці звернення Нікітюк допоміг зрозуміти, що зірка жартує.

Нікітюк закликала Притулу мовчати про їхні стосунки
Нікітюк закликала Притулу мовчати про їхні стосунки

Відомий український актор і блогер Богдан Буше, виявляється, також мав стосунки з Лесею Нікітюк. Знаменитість опублікував на особистій сторінці в Інстаграмі фото з прикріпленим до нього скріншотом новини про їхнє “викриття” та зазначив, що їм з Нікітюк таки доведеться у всьому зізнатись. Леся зазначила, що вона рада, що публіка нарешті про все дізнається.

Нікітюк прокоментувала стосунки з Богданом Буше
Нікітюк прокоментувала стосунки з Богданом Буше

А ось блогер Олег Машуковський не втримався й зовсім вирішив “підіграти” чуткам про свій зв’язок з Нікітюк. Оскільки зірка нещодавно зізнався у гомосексуальній орієнтації, шанувальники цікавились, чи зустрічався він колись з жінкою. Машуковський жартома зазначив, що це була Нікітюк.

Машуковський жартома зізнався у стосунках з Нікітюк
Машуковський жартома зізнався у стосунках з Нікітюк
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − 5 =

Translate »