Прийняти вимоги Кремля! Міжнародний скандал – ультиматум Україні: сталось немислиме. Зрада!

Uncategorized

Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі своєю заявою про те, що Україна нібито має прийняти вимоги Росії, показав себе “лузером”. Українці знають за що б’ються, і тому здобудуть перемогу.

Про це сказав радник голови Офісу президента Михайла Подоляка у своєму Твіттері.

За його словами, якщо слухати експертів, то Україна вже тричі мала замерзнути взимку, в березні залишитися без електрики і здати половину країни Росії.

“Якби кожен раз, коли хто-небудь говорить “це неможливо”, ми опускали руки, у нас би вже не було країни. Якщо чуєте “Україні доведеться жертвувати територіями, тому що Росія сильна” – це говорить лузер, який в душі вже програв. У нас немає іншої країни, ми знаємо, за що б’ємося. Ось тому ми переможемо”, – додав Подоляк.

Зазначимо, близький друг президента РФ Володимира Путіна і колишній прем’єр Італії Сільвіо Берлусконі заявив, що Європа повинна переконати Київ прийняти вимоги Росії. Про це повідомляє видання Libero Quotidiano.

“Для того, щоб посадити Путіна за стіл переговорів, не можна робити заяви, які я чую з усіх боків, від Великобританії до НАТО і так далі. Ми повинні прийти до миру якомога швидше, інакше руйнування і різанина триватимуть. Європа повинна об’єднатися і зробити мирну пропозицію Путіну і українцям, намагаючись змусити Київ прийняти вимоги Росії”, – сказав він.

Більш того, Берлусконі заявив, що відправка “озброєнь в Україну робить Італію співучасницею даного конфлікту”. Крім цього, Берлусконі якось сказав, ніби наразі “ні в Європі, ні у світі” немає лідерів, які могли б вести з Росією переговори щодо ситуації навколо України.

«Було лише дві такі людини, але обидва відрізали шляхи до переговорів», – різко висловився колишній італійський прем’єр-міністр, лідер партії “Вперед, Італія” Сільвіо Берлусконі.

“Один із світових лідерів, який мав привести Путіна за стіл переговорів, назвав його військовим злочинцем… Інший – [генеральний] секретар НАТО – заявив, що незалежність Донбасу ніколи не буде визнана”, – сказав 85- річний політик.

Колишній прем’єр Італії Сільвіо Берлусконі, який приїжджав в окупований Крим, розкритикував російського президента за війну з Україною.

“Я не можу і не хочу приховувати, що я глибоко розчарований і засмучений поведінкою Володимира Путіна, який взяв на себе дуже серйозну відповідальність перед усім світом. Я познайомився з ним двадцять років тому, і він завжди здавався мені людиною демократії і миру”, – заявив Берлусконі.

Деякі європейські лідери, такі як президент Франції Еммануель Макрон, пропонували українському керівництву поступитися частиною нашого суверенітету (тобто територій) в обмін на те, щоб Путін зміг зберегти своє обличчя. Мовляв, ну він же не може програти, повідомляє ТСН

А Україна виходить програти може? Ще й поступитися частиною території після геноциду у Бучі, на Київщині, Чернігівщині та в Маріуполі? На відміну від Франції, Італія виявилася більш винахідливою. Під час візиту до Вашингтона, прем’єр Італії Маріо Драгі порадив Байдену подзвонити Путіну. А голова МЗС країни Луїджі ді Майо презентував генсеку ООН Антоніу Ґутеррішу план припинення війни, що складається з чотирьох пунктів: припинення вогню та демілітаризація фронту зі створенням механізмів спостереження; переговори про нейтральний статус та вступ України до ЄС за участі ООН, ЄС, Туреччини, Китаю, Канади та Ізраїлю; повна автономія Криму та Донбасу, за умови визнання Москвою цих територій частиною України;
створення нової угоди про європейську архітектуру безпеки та виведення російських військ принаймні на позиції до 24 лютого 2022 року.

Ну а прикрасила все це редакційна стаття (спільна думка всього колективу) The New York Times під назвою “Війна в Україні ускладнюється, а Америка не готова”. Журналісти стверджують, що не в інтересах США ще більше занурюватися у війну Росії проти України, бо це може похитнути довгостроковий мир і безпеку на європейському континенті.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eight − 5 =

Translate »