приклад з Тіни Кароль не бере – Одна Хвилина

Вибір редакції


Після початку повномасштабного вторгнення в українському шоубізнесі особливо гострим стало питання мови, якою зірки займаються творчою та професійною діяльністю. Чимало знаменитостей почало перекладати свої хіти солов’їною. Так, наприклад, Надя Дорофєєва переспівала пісню “Різнокольорова”, Оля Полякова стала “Королевою ночі”, а Тіна Кароль переклала свій хіт “Скандал” англійською мовою.

Загалом, зірки масово відмовляються від використання російської, як в роботі, так і в побуті. Володимир Дантес – не виключення. Відносно довго знаменитість розмовляє виключно українською мовою, рідною веде свій блог у соціальній мережі Інстаграм та виступає на сцені зі стендапами.

Володимир Дантес не розмовляє російською мовою
Володимир Дантес не розмовляє російською мовою

Саме тому в шанувальників українського шоумена виникло резонне питання – чи замислювався Володимир Дантес над тим, аби наслідувати приклад своїх зіркових колег та перекласти свої російськомовні хіти рідною. За словами артиста, він довго думав про це, але не з’ясував, як зробити це якісно, милозвучно та красиво.

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Володимир Дантес відповів на питання шанувальників проханням допомогти йому в перекладі та записі україномовної адаптації своєї творчості. За словами українського шоумена, йому не вдається створити дійсно красивий переклад, а “абияк” співати він не хоче.

Український шоумен Дантес звернувся до фанів по допомогу
Український шоумен Дантес звернувся до фанів по допомогу

Нагадаємо, що раніше відомий український шоумен співав та виступав з Олійником у складі гурту “ДіО.фільми”. Пізніше артисти розійшлись та розпочали власні сольні кар’єри. За цей час Володимир Дантес встиг написати та заспівати чимало пісень, більшість з яких виконані російською мовою. Серед найвідоміших сольних пісень зірки – “Тепер тобі 30”, “Однокласниця” та інші.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty + fifteen =

Translate »