присоромила співака – буде скандал? – Одна Минута

Вибір редакції


Відома українська телеведуча Катерина Осадча прокоментувала поновлення трансляції випусків нового сезону “Голосу країни”, перший випуск якого було представлено публіці 23 січня. У лютому трансляцію перервали через початок повномасштабного вторгнення. У пості, опублікованому Осадчою, йдеться про відповідальність зіркових тренерів, яку вони мають нести.

Примітно, що знаменитість опублікувала пост відразу після того, як Святослав Вакарчук, фронтмен відомої групи “Океан Ельзи”, а також зірковий тренер на шоу “Голос країни”, заявив, що відмовляється від подальшої участі в телепередачі. Нагадаємо, що Святослав Вакарчук поділився подробицями про своє рішення. Так, на думку соліста, він зараз займається значно важливішими справами.

Катя Осадча поділилася своєю думкою щодо того, що Вакарчук відмовився від зйомок у шоу.
Катя Осадча поділилася своєю думкою щодо того, що Вакарчук відмовився від зйомок у шоу.

Крім того, Святослав Вакарчук поділився емоціями щодо повернення телепередачі на екрани. Артист заявив, що хоча останні випуски зняли в січні цього року, Вакарчуку здається, що з того часу минуло набагато більше часу.

Розумію рішення команди проекту вийти в ефір, але мене в дозйомках не буде

, – поділився Святослав Вакарчук на особистій сторінці у соціальній мережі Інстаграм.

Знаменитий український співак поділився у своєму зверненні одкровенням про те, що він переслідує абсолютно інші цілі. Так, за словами Вакарчука, він націлений підтримувати українських військових на передовій, а також проводити благодійні заходи, виручені кошти з яких планує відправляти волонтерам.

Святослав Вакарчук приголомшив шанувальників несподіваним рішенням залишити зйомки шоу
Святослав Вакарчук приголомшив шанувальників несподіваним рішенням залишити зйомки шоу

Незабаром Катерина Осадча опублікувала в особистому блозі пост, в описі якого залишила досить “провокаційні” коментарі. Так, телеведуча натякнула, що тренери, які набрали собі команди, мають відповідати за учасників шоу.

Тренери відповідальні за тих, кого до себе взяли в команди, і “Голос” – це насамперед про учасників, а не про власні амбіції тренерів. Ми ж своїх не кидаємо?

, – задала риторичне питання наприкінці свого звернення Катерина Осадча.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × one =

Translate »