“Пристрасть і грайливість”: Настя Каменських здивувала сексуальною фігурою в яскравому купальнику

Шоу-бізнес

Українська співачка присвятила пікантне фото швидкому виходу свого нового альбому. Про це повідомляє «Главред»

Співачка NK випускає альбом Червоне вино, в який увійдуть пісні, відмінні від її попередніх іспаномовних і швидких треків. Каменських вже публікувала їх коротке промо, і шанувальники змогли оцінити, що композиції більш серйозні і глибокі, ніж її ранні роботи.

Нагадуючи про прем’єру свого альбому, Настя показала своє тіло в крихітному бікіні. Дівчина позувала в повний зріст в чорно-білому бікіні, вразивши фігурою-гітарою, від якої так божеволіють її чоловік Потап і шанувальники.

Каменських здивувала спокусливими принадами і бронзовою засмагою.

“Вже завтра відбудуться довгоочікуваний реліз мого альбому Червоне вино. Це альбом-одкровення і він повністю асоціюється зі мною. Немов той терпкий напій який розкривається кожному по-своєму, я також розкриюся перед вами у всій багатогранності своєї душі і характеру. Романтичність, драйв, пристрасть, грайливість і одночасно сила характеру – ці грані є в кожній з нас. І все це втілилося в альбомі Червоне вино. Дозвольте йому наповнити вас до країв найпотаємнішими почуттями”, – запропонувала співачка.

Настя Каменських
Настя Каменських / instagram.com/kamenskux/

“Красуня – видно, що стежте за своєю фігурою”, “Як завжди прекрасна, дуже витончена фігура”, “Милі серцю ніжки Анастасії”, “Ідеальна”, “Краса”, “Богиня”, “Шикарна”, “Неймовірно красиве фото”, – пишуть в коментарях.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар