Притула, Позитив, Ivan NAVI, Бабкін та інші – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ivan NAVI –1,84 м

Ivan NAVI –1,84 м
Ivan NAVI –184 см

30-річний Іван Сяркевич може похвалитися неодноразовими номінаціями на премії YUNA і “Золота Жар-птиця”. Його композиція “Коли Нема Тебе” крутилася на всіх радіостанціях у 2020-му році. Ще одним досягненням Ivan NAVI є чималий зріст у 184 см.

Меловін –1,84 м
Меловін –184 см

Костянтин Бочаров за свої 25 років життя здобув чимало – одержав перемоги у шоу “X-Фактор-6” та “Маска-2”, представляв Україну на 63-му пісенному конкурсі “Євробачення”. У статного красеня є чималий фан-клуб. Може видатися, що MЕLOVIN нижчий за NAVI через різні статури знаменитостей, але вони однакові на зріст.

Позитив – 1,85 м
Позитив – 185 см

33-річний Олексій Завгородній встиг змінити кілька музичних гуртів – New’Z’Cool, “Время и Стекло”, Mozgi. Худорлява статура зірки видає його чималий зріст. 185 сантиметрам Позитива може позаздрити будь-який чоловік.

Сергій Бабкін – 1,85 м

Сергій Бабкін – 1,85 м 
Сергій Бабкін – 185 см

43-річний музикант не лише сам пише і виконує хіти. Він ще й інших научає, як це треба робити. Бабкін у двох сезонах шоу “Голос країни” посідав тренерське крісло, передаючи юним талантам свої знання й уміння. На переважну більшість колег Сергій дивиться зверху з висоти своїх 185 см.

Сергій Притула – 1,87 м

Сергій Притула – 1,87 м 
Сергій Притула – 187 см

Великі гумористичні здобутки у “Вар’яти-шоу” не завадили Сергію стати успішним громадським діячем, очоливши волонтерський фонд і збираючи мільйони гривень на допомогу ЗСУ. Своїм видатним зростом у 187 см Притула завдячує батькам, які його добре годували в дитинстві.

Потап – 1,95 м

Потап – 1,95 м
Потап – 195 см

А рекордсменом нашого рейтингу є лідер гурту Mozgi і чоловік NK. Поряд із 195-сантиметровим чоловіком теж немаленька Настя Каменських, зріст якої складає 175 см, видається справжньою Попелюшкою.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × 4 =

Translate »