...

Пугачова і Галкін живуть в різних країнах: Примадонна показала, як випроваджує дітей до батька в Європу

Вибір редакції


Зіркове подружжя Максим Галкін і Алла Пугачова ще в лютому 2022 року виїхали з росії до Ізраїлю. Вони виступили проти війни в Україні та проти російського керівництва і покинули країну-агресорку. Хоч подружжя і зупинилися в Ізраїлі, більшість часу вони живуть окремо. Справа в тому, що гуморист зараз знаходиться у світовому турі і їздить зі своїми концертами по різних країнах, тож дуже рідко проводить час зі своєю родиною. Втім, Максим Галкін все ж знаходить можливість проводити час зі своїми дітьми Лізою та Гаррі. Так, нещодавно двійнята поїхали на 3 дні до тата в Париж, де вони запланували цікаву розважальну програму.

Алла Пугачова зняла на відео, як її діти збиралися у поїзду і оприлюднила ролик у Мережі. Так, на відео Ліза і Гаррі показують свої валізи з речами і розповідають, що вони взяли із собою. Хоча діти їдуть всього на 3 дні, вони взяли з собою купу речей. Зокрема Гаррі поділився тим, що взяв з собою різні гаджети і свою колекцію пробок.

Розмовляючи з дітьми, Пугачова сказала Гаррі поцілувати тата за неї. Стало очевидно, що сама Примадонна з дітьми не їхала у Париж.

Три щасливих дні в Парижі. Зустріч з татом і поїздка в Діснейленд. Ура

, – підписала відео Алла Борисівна.

Вже через декілька годин Максим Галкін у своєму Інстаграм-блозі опублікував відео з Лізою та Гаррі і підтвердив їхній приліт.

Прилетіли діти до мене в Париж

, – повідомив Галкін.

Нагадаємо, за останній рік Максим Галкін і Алла Пугачова розірвали всі свої зв’язки з росією. Так, Примадонна закрила всі свої діючі бізнеси у країні-агресорці і вже навіть встигла продати свій легендарний замок у підмосков’ї. Будинок продався більше ніж півроку. Це і не дивно, адже оголошена вартість замку Пугачової – понад 16 мільйонів доларів. Втім, покупець все ж знайшовся. Не так давно стало відомо, що колишній учасник гурту “Ленінград” Стас Барецький став новим власником легендарного замку Пугачової.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − 17 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.