...

Пугачова продала свій замок за шалені гроші: хто став новим власником 6-поверхового палацу на 3000 квадратів

Вибір редакції


Як повідомляють російські змі, в родовому маєтку Алли Пугачової і Максима Галкіна тепер нові господарі. Раніше стало відомо, що Примадонна переписала свою шикарну дачу на Істрі на старшого онука Микиту Преснякова, а елітну квартиру в москві, яку їй подарував колишній зять, вона передала середньому онуку Дені Байсарову. Довгий час була невідома доля замка в селищі Грязь, який Максим Галкін побудував для коханої. З’ясувалось, що у їх особняка з’явився новий господар.

Пугачовій і Галкіну було дорого утримувати замок у підмосков'ї
Алла Пугачова продала свій замок у Підмосков’ї за шалену суму

Коли зірки прийняли рішення продати нерухомість, то виставили його по ціні мільярд рублів (майже пів мільйона гривень). З’явились бажаючі його купити, але вони торгувалися і намагалися збити ціну. Бізнесмен, ім’я якого тримається в секреті, хотів купити замок за 700 мільйонів рублів. Примадонна не хотіла уступати і тоді на горизонті з’явилась ще одна людина, готова одразу викласти всю суму. Російські журналісти стверджують, що продаж здійснився і про це знають також жителі селища.

Папараці слідкували за тим, що відбувається в маєтку, але все що вдалось побачити – це білу машину на території та світло у вікнах. Зрозуміло, що замок не пустує, однак новий господар не поспішає виходити в світ.

Алла Пугачова продала свій замок у Підмосков'ї за шалену суму
Алла Пугачова продала свій замок у Підмосков’ї за шалену суму

Нагадаємо, з 2022 року Алла Пугачова і Максим Галкін переїхали в Ізраїль, порвавши всі зв’язки з росією. Гуморист висловився на підтримку України, за що його почали переслідувати в рідній країні. Коли Галкін потрапив у список іноземних агентів за свою позицію, співачка потребувала, щоб їй надали такий самий статус, тому що вона повністю згодна з чоловіком.

Тепер зіркове подружжя живе в сучасному будинку в містечку біля Тель-Авіву, їх двійнята Ліза і Гаррі ходять в елітну школу, а Максим Галкін дає концерти по всьому світу.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 + 20 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.