пише пісні і знімає кліпи – Одна Хвилина

Вибір редакції


Продюсер Вєрки Сердючки й інших талановитих виконавців похвалився досягненнями своєї доньки. Дівчина вже виросла й займається тим, що припало до душі, а саме пише пісні, виконує їх і знімає кліпи.

Дебют Поліни Нікітіної з власною англомовною композицією та анімаційним кліпом до неї Gotham стався днями. Гордий татусь сповістив, що донька взяла собі псевдо Nora Polinnia. За бажанням у цьому імені можна знайти далеку співзвучність з іменем матері дівчини і її справжнім прізвищем.

Зіркова родина Нікітіних вірить у талант старшої доньки Поліни

Щоправда, до колишньої дружини і підопічної тата Поліні ще треба трішки підтягнутися. Поки що вона написала лише текст пісні, а покласти його на ноти довірила однокласнику. Хоча Білик зазвичай робить усе самотужки.

Про що співає Поліна

Пісня вийшла доволі тривожною, зважаючи на наш воєнний час. Однокласники, що пішли на канікули 18 лютого, більше не зустрілися у школі. Київ почали бомбардувати, а школярі змушені були роз’їхатися у різні кінці світу. Через це вони страшенно переживають і сумують.

Gotham – це місто-примара. Саме на це росія перетворює деякі українські населені пункти, не збираючись зупинятися. Поліна дала пояснення:

“Кліп мав стати саундтреком до Геловіну. Але найстрашніше відбувається нині в реальному житті кожного українця”.

Нікітін зізнався, що донька займається творчістю вже давно і мріє стати співачкою. Батьки всіляко підтримують доньку в цьому. Nora Polinnia вже назбирала власних творів на цілий альбом, але війна стала на заваді його випуску.

Він складається з багатьох позитивних композицій, які Поліна вважає не на часі оприлюднювати. Тато оцінив Gotham як доволі глибоку і дуже емоційну роботу. А він знає, що говорить, адже продюсував виключно вдалі проєкти.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 − one =

Translate »