...

Пишні оладки на кефірі: рецепт цілої гори смакоти та секрет, як зробити повітряне тісто на оладки без дріжджів

Вибір редакції


Особлива проблема виникає, коли ніколи возитися з дріжджовим тістом, а треба зробити все дуже швидко. От тоді й прийде на допомогу мій рецепт.

Вам знадобиться:

  • 250 г кефіру;
  • 220 г борошна;
  • 1 яйце;
  • 2 ст.лож. цукру;
  • 0,3 ч.лож. соди;
  • олія, сіль.
Тісто ретельно перемішуйте вінчиком

Такої кількості продуктів вистачить, щоб повноцінно нагодувати сім’ю з 4 осіб. Кефір бажано брати найжирніший 3%, але підійде і будь-який інший. Щойно прокинетеся, дістаньте інгредієнти з холодильника, щоб набули кімнатної температури. Якщо не встигли, хоча б кефір підігрійте в мікрохвильовці.

У мисочку розбийте яйце, посоліть і підсолодіть. Цукру можете додати більше чи менше, ніж вказано в рецепті – в залежності від уподобань родини. Вінчиком трішки збийте масу до однорідності. Тепер вливайте кефір і продовжуйте ретельно перемішувати.

Смажте на олії 3 хвилини з одного боку

Борошно змішайте з содою і пропустіть крізь сито, щоб набралося кисню. Починайте потроху всипати його в кефірну суміш, постійно розмішуючи. Можливо, знадобиться трішки менше борошна або навпаки доведеться додати ще ложечку, аби тісто стало густим і повільно стікало з вінчика.

Розігрійте сковорідку, влийте на неї олію. Викладайте ложкою по 3-4 оладки за один раз. Смажте близько 3 хвилин, потім переверніть на інший бік і ще витримайте стільки ж. Вогонь має бути не дуже великим.

Переверніть оладки й смажте ще 3 хвилини

Якщо не прикрутите газ, оладки не встигнуть піднятися, а всередині будуть глевкі. Бажано спочатку викладати вироби на паперовий рушник, щоб позбутися зайвого жиру, а вже потім перекладати на тарілки.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen + twenty =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.