Бренд виробляє тільки елі, світлі й темні, зберігаючи давні традиції. Пивоварня не раз переживала складні часи, але незмінно поверталася до життя. Тому в 17 столітті на гербі однойменного міста, в якому розташоване підприємство, і на етикетці пива з’явився фенікс, птах, що відроджується.
Цікаві факти про Грімберген
Його почали виробляти 1128 року в Грімбергені. Тоді заснували абатство премонстрантів і через кілька місяців розгорнули масштабне виробництво. За минулі століття його кілька разів руйнували дощенту, але скуштувати пиво Grimbergen можна і зараз.
Власну історію компанія шанує, використовуючи фенікса на етикетці та створивши оригінальний ритуал подачі напою на палаючій таці. Зараз вона належить концерну Carlsberg, але зберігає традиції.
В асортименті присутні версії, які пасуватимуть до риби, морепродуктів і білого м’яса, це світлі та пшеничні сорти. Для жирного м’яса або десертів підійде темний напій. А фруктово-ягідні смаки відмінно підкреслять сирні та фруктові тарілки.
Які пропонують сорти елю
Компанія пропонує великий асортимент, постійно шукає нові рецепти та вдосконалює їх. Але зберігає і класичні версії, які можна замовити в маркеті алкогольних штук МАУДАУ. Покупцям пропонують:
- Blanche. Відрізняється густою кремовою піною і пряним складним ароматом з нотами фруктів, цитрусових і спецій. У нього чудова однорідна структура, що приємно осідає в роті.
- Blonde. Білий сорт з рясною піною та інтенсивним смаком ананаса з гвоздикою, відчувається незначна гіркота. Рецепт у класичному абатському стилі.
- Double-Ambrée. Темний ель з яскравим солодовим смаком і нотками обпаленого дерева, який готують із сильно обсмаженого солоду. Густа піна кавового відтінку і гіркуватий букет з карамелі з лакрицею і чорносливом.
- Rouge. Пряний напій, що поєднує солодкість і гірчинку. Чітко відчуваються спеції, які й надають рецепту оригінальності. Також помітні відтінки червоних фруктів.
- Belgian Pale Ale. Прозорий колір золотистого відтінку та освіжаючий смак вразять до першого ковтка. Ноти тропічних фруктів і цитрусових створюють безліч нюансів у букеті.
- Triple D’Abbaye. Світлий напій з багатим складним букетом, але врівноваженим поєднанням солодощі, гіркоти і кислинки.
- Brassin de Noël. Зимове спиртне з насиченим червоним кольором і густою піною. Складний смак з основною нотою солоду та додатковою нотою фрук
У бренду є власний фірмовий келих із широким горлом, з якого і рекомендується пити Грімберген. У Бельгії сильна традиція використовувати пиво в кулінарії, і елі не залишилися осторонь.